Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van ha a srác észre veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a srác észre veszi együttlét után, hogy az óvszer megsérült?

Figyelt kérdés
félig leszakadt rola a gyürü? De nem csuszott le, rajta maradt ahogy kellett ugy emlékszem rámert fura hangot adott ki sexközben! Nemsokkal késübb kihuztam és ugy mentem el! Talán pár csepp kicsepeghetett, mert visszatartotam 4x vagy 5x ez gondot okozhat? .?
2009. aug. 1. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ezt közöld a csajoddal is..
2009. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legokosabb ha elmondod a csajnak mert attól a pár csepptől is teherbe eshet..
2009. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk az hogy azonnal elmondod a nőnek, hogy ha úgy érzi legyen lehetősége 72 órás sürgősségi fogamzásgátlót bevenni!!!!!
2009. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 72 orás tabit már hiába venné be mert ez már 1 hete volt de nem biztos hogy baj volt a gumival mert nem volt elcsuszva és joval késöbb néztem meg mert kidobtam a kocsibol gondolom azért szakadt el a györö alatt egy kicsit egy helyen
2009. aug. 2. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
itt nem a gumin van a lényeg, az köztudott hogy az előnedv tartalmazhat spermát, de kicsi az esély..a biztonság kedvéért vegyen egy tesztet. jobb félni mint megilyyedni!
2009. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!