Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkezés előtt a fiú vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés előtt a fiú vagy a lány húzza fel a fiú nemi szervére az óvszert? Első alkalomkor hogy legyen? Nem ciki nézni, ahogy pl bajlódik az óvszer felhúzásával a srác?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért kell egy kicsit gyakorolnia otthon, akármilyen hülyeségnek is hangzik, hogy ne akkor égjen :) Mi egyik du. próbáltuk ki csak úgy kiváncsiságból.. és hát akkor nem ment, szal utána meg már örültünk, hogy nem élőben derült ki, mert az ciki lett volna... sztem ez így normális.

Amúgy utána meg már a lány is foghajta, simogatja közben /előtte.. hogy nehogy lelankadjon. De sztem ez a pasik dolga. Meg csajoknál félő , hogy pl. a körmével kárt tesz az óvszerben..

2008. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk előszőr a fiú húzta fel és nem volt belőle gond.am bajlódni tuti nem fog vele,hisz ők kiszokták kiváncsiságból próbálni:D meg am te nem tudod rendesen felhúzni addig jobb is ha ő csinálja
2008. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi legelőször együtt tettük fel, vagyis ez így hülyén hangzik, de én elkedztem aztán közösen görgettük le...kicsit játékosra vettük a dolgot, és így legalább nem egyedül bénáztam, hanem segített jól csinálni.:):):)
2008. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mčg az elsö aktus elött joval a pettingek közepette huzd fel neki čs esetleg räzd el vagy a combod közč dugja igy megszokja a tested čs nem megy majd ojan hamar el de ha aktusra kerülne a sor akkor ö huzza fel mert lehet fiatalon ha te huzod fel elmegy idö elött

Egyčb tanäcs

Ja senkinek nem ciki bärmit csinältok az ägyba kettesbe

2008. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Lány vagyok és elég sokáig elég béna voltam ebben (néha még ma is...). Aztán vettem egy pár csomaggal meg egy vibrit (amúgy is jól jön:)) és gyakoroltam. De lehet pl banánon is:)

A kérdésre: nem ciki nézni, mert ált csak egyikőtök fogja felhúzni, a másik nézi, nem?:)

2008. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, sokat segítettetek :))
2008. júl. 21. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
én mint fiú nem bízok a nőkben mindig magamnak húzom fel....
2008. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Kezdetben mindig a párom húzta fel. Aztán néha én is próbálkoztam, Ma már mindig én húzom fel, mert az jobban izgatja, mintha magának húzná fel. Amúgy az húzza fel, akinek nagyobb a tapasztalata.
2009. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

mindig a párom húzza fel, csak akkor van gáz ha nem megfelelő a gumi...nem egyszer volt, hogy nem ment fel rá, mert elég vastag neki...mmmm :) meg egyszer sötétben akartuk csinálni a természetben, és csodálkozott hogy nem megy fel rá, pedig durex volt, és azzal semmi gond nincs...hát nem figyelt eléggé, és fordítva rakta rá... :D egyébként én szeretem nézni amikor felhúzza, csak néha zavarba vagyok, hogy ő nincs e ettől zavarba :D

18/l

2009. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mostani párommal úgy volt hogy csak egy alkalomra fekszünk össze, aztán már itt vagyunk majdnem 9 hónaposak:D Először ő vette fel a gumit igen művészien, ilyent még soha sem láttam, mert mikor rám feküdt akkor menet közben húzta fel:D igen igen tetszett, azóta én húzom fel vagy szájjal vagy kézzel, de mindig én húzom fel:D Végülis tök mindegy hogy ki húzza fel, nem kell ezen görcsölni :) biztosan megtaláljátok a nektek kényelmes módszert:D


Legyen örömötök benne


Fallen


19/L

2010. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!