Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a barátnőm is...

Szűz vagyok és a barátnőm is az Leakarunk feküdni de viszont nem elsőként hamar elmegyek majd. Utánna rálehet próbálni megint? Hátha tovább bírom Tovább fogom bírni egyártalán?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
teso szeddd ossze magad. a ketelyeid lenyegtelenek. olyan lessz amilyen lessz! idovel ugyis megoldodnak a dolgok es a tapasztalat meghozza a gyumolcset. EREZD JOL MAGAD ES KESSZ! meglasd minden rendben lessz...
2012. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom, tanulj meg először fogalmazni, majd csak utána járjon a szexen az eszed.

Ha szűz vagy még, nem fogsz olyan gyorsan elmenni mint te azt képzeled, sőt!

Talán egy tapasztalt férfival.

Egy tapasztalt férfival akár többször is szeretkezhetsz egymás után.

2012. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon rágörcsölsz, fel sem fog állni! úgyhogy nyugi, majd megy minden magától
2012. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? A fogalmazásodat és a helyesírásodat nézve nem lehetsz több 14nél:D Inkább tanulj még, nem fog megártani.
2012. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HalkHogen ***** válasza:

Tényleg be kéne vezetni, hogy aki nem tudja megfogalmazni a búját-baját pár értelmes magyar mondatban, az puncit se tömhessen. Vagy a fene tudja... Mindenesetre elkeserítő, amilyen kérdéseket lehet itt olvasni gyakran. Az ember néha abban se biztos, hogy magyar anyanyelvű a kérdés feltevője.


Ja, a válasz: "utánna rálehet próbálni megint"... Ahányszor csak neked tetszik. (Sajnos...)

2012. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Érdemes volna visszaolvasni a kérdésed (nem a helyesírásodra és a fogalmazásodra gondolok, azt most hagyjuk)!


"... elsőként hamar elmegyek majd." - Honnan tudod, most írtad, hogy nem próbáltad. Én pl egész sokáig bírtam első nekifutásra is.


"Utánna rálehet próbálni megint?" - Ki tiltaná meg? Ez nem a foci vb, itt nem esel ki egy vesztett meccs után.


"Hátha tovább bírom Tovább fogom bírni egyártalán?" - Mivel itt egyikünk sem dugott veled, így nem tudhatjuk (bár valószínűleg tovább fogod bírni).


Egyébként CSAKIS az a lényeg, hogy élvezzétek, a tanulás már utána jön. Ne akarj lepedőakrobata lenni az első alkalommal, akkor hol marad a felfedezés öröme?

2012. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!