Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nyáron leakarunk menni balaton...

Nyáron leakarunk menni balatonra, levinnénk a bicókat is vonattal, hallottam egy olyat hogyha kiveszem a kereket a bicikliből akkor már csak alkatrésznek számít, ez igaz? és nem kell, vagy csak kevesebbet kell fizetni?

Figyelt kérdés
De amúgy mennyibe kerülne + a biciklire a jegy?
2012. febr. 24. 15:58
1 2
 1/12 anonim válasza:

www.elvira.hu


Mindent ki tudsz számolni, még azt is, hogy mennyi lenne a költség, ha biciklis jegyet is vennél.

2012. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem értem nagyon mit hol kell, segítenél?
2012. febr. 24. 16:18
 3/12 anonim válasza:

Ja, segítek akkor... :-D


Ott van az, hogy "Honnan" -> ide beírod, hogy Budapest-Nyugati.


Alatt meg az, hogy "Hová" -> ide meg a célállomást, például Zamárdi vagy Balatonfüred, ahol le szeretnétek tenni a bicajokat.


Emellett van az, hogy "Kedvezmény" -> itt kikeresed azt, hogy "Kerékpár viteldíj"


Ha megvagy, akkor rányomsz a "Menetrend"-re.

2012. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most már értem, köszi!:)
2012. febr. 24. 16:39
 5/12 anonim válasza:

Szívesen.


Amúgy nekem 500-700 forint közötti árakat írt ki, szerintem biztosan több... :-S


Inkább írj nekik e-mailt, vagy menj el egy állomásra, és kérdezd meg, hogy mennyibe kerülne az adott vasútvonalon egy (diák)jegy kerékpárral együtt.

2012. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig az stimmel, asszem a bringajegy a teljesárú jegy árának 25%-a. Tavaly voltam (Bp-Kenese), akkor annyi volt.


És nem ajánlom ezt a kerékkivevős trükközést. Ha "alkatrész", akkor poggyászként kell szállítani, de annak a méretére is van megkötés, másrészt megnézném, mit szólnának a vonaton, ha megpróbálnál egy kerekét vesztett kerékpárt felszuszakolni a poggyásztartóra, a hátizsákok és szatyrok közé. Összecsomagolt kempingbringát esetleg.

2012. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

# 6


Akkor okés.


Hát én sem ajánlanám azt a kérdezőnek, hogy szétszerelje a biciklit... az lehet, hogy pár perc alatt szét lehetne kapni, de nem kell, mert poggyászra is kell fizetni, szóval bőven jó, ha úgy hagyod egyben a bringát. Csak a vonaton persze figyelgesd majd a biciklidet, nehogy lába kéljen valami hiperpigmentált által... :-)

2012. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan nem fog történni, hidd el!:D
2012. febr. 25. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi akkor csináltuk ezt a trükköt amikor még bmx-eztem. Azok eleve kisebb méretűek az átlag bicajtól, könnyen elfér ott az ülőke feletti polcon is a váz meg a kerekek.
2012. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja én is hoztam már bmx vázat vonaton, akkor se kellett semit fizetni
2012. febr. 25. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!