Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hétben vagyok, lehet...

24. hétben vagyok, lehet hajat festeni? Egyártalán terhesség alatt lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet festeni, max. más színű lesz a hajad. Nekem a szőke hajam bevörösödött. :) De szerencsémre jól állt. :)

Jól szellőző helyiségben fesd be, ne szagold sokáig.


[link]

"A terhesség alatti hajfestéssel kapcsolatban (és ugyanez érvényes például a műkörömre is) nem az a gond, hogy a felvitt festékanyag esetleg felszívódna, és így okozna károsodást, hanem az, hogy a festés időtartama alatt az oldószer gőzeit-gázait szívja be a kismama. Ezért, ha jól szellőző helyen történik a művelet, akkor különösebb baj nem származhat belőle."

Dr. Ács Nándor

2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De ha ammóniás, nyisd ki az ablakot. Amúgy sem egészséges benyelni, de babával még inkább nem. Más probléma nincs.
2011. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, 3x festettem hajat a terhességem alatt. Borzasztóan néztem volna ki, ha nem teszem meg ...


Semmi baja sem lett, nyitott ablaknál csináltam mind3x. :)

2011. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy festettem, mint terhesség előtt, azaz havonta 1x, a lányom most lesz 17hónapos és semmi baja:) Nekem a fodrászom azt mondta(ő is festette a haját, náluk sem lett baj), hogy ezek a festékek már nem olyanok, mint régen.
2011. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi, akkor már keresem is a szint:)))))
2011. szept. 30. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon sok ammoniamentes festek vag mar, nem dragak, akkor a szag miatt se kell aggodnod :D
2011. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!