Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a barátnőm még fél az első szextől azok után hogy négy éve nagyon brutálisan megverte és megerőszakolta a nevelőapja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Azt már rég ki kellett volna hevernie.
2012. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
szerintam vonjatok be orvost, hogy kiderüljön mi a gátlásosság oka. Szerintem simán elképzelhető, hogy nem tudta feldolgozni és segítségre van szüksége.
2012. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én vagyok az első akinek elmondta, nekem is csak azért mert rákérdeztem hogy van a valami baj, mert láttam rajta hogy fél valamitől és akkor mondta
2012. ápr. 4. 18:26
 4/21 AncsiPancsy válasza:
100%

Az ilyen dolgot nem lehet olyan egyszerűen kiheverni és elfelejteni! Szerintem érthető, hogy fél az első "normális" szextől, hiszen biztosan elég meghatározó esemény volt az erőszak az életében.

Beszéljetek erről, tudom, hogy nem lesz könnyű neki, de a te segítségeddel le fogja győzni a félelmét...csak segítened kell neki! Legyél vele nagyon figyelmes, gyengéd és odaadó minden téren, így éreznie kell majd, hogy "olyan téren" is igazád számíthat rád és bízhat benned!

2012. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi, próbáltam beszélni erről vele de nem igazán akarja még csak azt se elfogadni hogy most már ez nem az ő saját titka...nem hiszi el hogy segíteni akarok neki... (am amikor történt akkor cs 12 éves volt)
2012. ápr. 4. 18:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hogy örökre megmarad benne,nem sok az a 4év.Az ember nem szívesen beszél ilyenről,hiába a barátja vagy.Ha nem akar beszélni,ne feszegesd a témát,ismeretlennek lehet jobban elmondaná.
2012. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyet nem könnyű feldolgozni. és eléggé megbízhat benned, ha ezt elmondta. figyelmesebbnek és türelmesebbnek kell lenned mint más csávók más csajokkal...(szval érted mit akarok mondani:) )

nevelőapjával mi történt? legalább lecsukták?

2012. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
próbálok nagyon figyelmes lenni vele, a nevelőapját nem csukták le, szó nélkül lelépett az anyja mellől és mire megtudták milyen ember...(3 évet ült romániában és körözi a rendőrség)
2012. ápr. 4. 18:50
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Attol nem lesz neki sem jobb sem rosszabb, ha lecsukják a nevelöapját. Szerintem neked kell megprobálnod kihozni a gödörböl. Azzal nem segitesz ha szörnyülködsz milyen borzaszto lehet neki. Kérd meg veled foglalkozzon, ne a multjával.( Gyakran kényszeritik a "joakarok" áldozat szerepre az ilyeneket elszenvedöket.) Szépen beszélj arrol, hogy ti szeretitek egymást és ehhez hozzátartozik a szex is. Nem biztos, hogy azonnal jo lesz neki, de fogadja el. Talán igy szép lassan oldodni fog.
2012. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:21


Nem tudom honnan szeded a baromságaidat de hagyd abba!!!!

Ezt kb annyira lehet kiheverni mint visszanöveszteni egy levágott lábat!

2012. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!