Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észrevehető lesz az elsőnél?

Észrevehető lesz az elsőnél?

Figyelt kérdés
most használtam először tampont... az első feltétel nagyon fájt, de atán könnyebben ment. Történt valami a szűzhártyámmal, és ha igen, akkor majd az elsőnél érezhető lesz ez?

2012. ápr. 6. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elszakadt, így már könnyebb lesz ha minden igaz
2012. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Tapintsam ki neked, vagy mit szeretnél?
2012. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

hát nem tudom, sztm postold a Fb-ra is, esetleg a Youtubra, és néhány képet fel is tölthetnél ide, hogy jobban átláthassuk a helyzetet!


üdv.:Gyepa

2012. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat szeretnék, az elsőnek köszönöm, nekem ez tényleg fontos kérdés...
2012. ápr. 7. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:
A kérdés még mindig áll, hogyan szeretnéd, hogy mi online meggyőződjünk a szüzességedről? Képet töltenél fel esetleg, vagy menjünk házhoz és vizsgáljunk meg, ha már a te kezed nem ér el odáig?
2012. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem akarok senkinek belátást adni... a kérdés főleg tampont használó csajoknak szól, mert Ők szerintem jobban tudják, mint Ti, tapintást és képet akaró pasik...
2012. ápr. 8. 22:41
 7/14 anonim válasza:
89%
a tamponhoz adnak használati útmutatót,azon rajta van minden!!!nem hiszem,hogy történt volna valami a szűzhártyáddal,csak még nem volt ott ilyesmi dolog ezért fájhatott szerintem
2012. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem mért olyan fontos, hogy az elsőnél legyen szűzhártyád. Ha már elszakadt az csak neked lesz jobb mert nem fog fájni (vagy nem annyira) és vérezni se igen fogsz. Egyébként vannak akiknél sportolás vagy maszturbáció alatt szakad el a sűzhártyája én a helyedben nem idegeskednék ezen
2012. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nem lesz semmi baj nem kell aggódni én is így féltem az elsőnél mikor vérzett!
2012. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Átment a szűzhártyán.
2012. ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!