Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasim 17 en 16 éves vagyok...

A pasim 17 en 16 éves vagyok és már lassan közeledik a szex ideje. Mind ketten szüzek vagyunk. Szerintetek borotváljam le? És az elsőnél is kell szopni és kinyalni?

Figyelt kérdés
Segítsetek....
2011. júl. 2. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez most fájt, de komolyan...

Bazz...

Semmit nem KELL... Ha akarod, leborotválod, ha nem nem, ha akarod van orál, ha nem, nincs. A pasidnak vagy számít vagy nem. Nyilván baromi sokat beszéltetek már erről, mert annyira érettek vagytok mindketten...

2011. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg a párod, hogy szeretné-e ha leborotválnád.Volt már orális szex köztetek?
2011. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan közeledik a szex ideje... mert mikor van az? :D:D

Kell szopni és nyalni? Hogyne, törvény van rá!

Basszus, a szeretkezés - mert remélem nem pusztán szexről van szó - pont arról szól, hogy úgy csináljátok, ahogy mindkettőtöknek kellemes. Ha mondjuk te irtózol a szopástól, ő meg anyalástól, hát kérem, olyan nincs, hogy KELL. Akkor az kimarad. Ezer féle képpen lehet izgatni egymást, egy előjátékot is tök változatosan le lehet bonyolítani, nincs semmi olyan eleme, ami kötelező. Ami nektek jó.

Bár bocsi, biztos, hogy annyira kell közelednie annak az időnek?

2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindenképp borotváld le.
2011. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Borotváld úgy szebb bár ízlés kérdése

Kérdezd meg mi a véleménye az orális szexről mert ha nem szereti akkor ne csináld

2011. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 2. 22:17
 7/12 anonim válasza:
27%
hát nem lenne valami kellemes, hogy nyalás közben egy szörcsomot kaparok le a nyelvemről....alap hogy borotváld!!
2011. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Orál nélkül lehet élni,de nem érdemes:xD

Félre téve a hülyeséget,semmi nem kötelező,hogy mit csináltok,azt ti döntitek el.Mindig csak annyit engedj a fiúdnak,ami neked kellemes.

2011. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

OMG... agyam eldobom... "közeleg a szex ideje" ????? miez bazzmeg? ó jaj...

neked még nagyon nagyon nagyon távol van a szex ideje...

2011. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért? ha már 1 napja járok vele akkor nem fogok lefeküdni...ész
2011. júl. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!