Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztés módja...

Szüzesség elvesztés módja ebben a korban "számít"?

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet a következő (és a probléma komplexitása miatt hosszú a "kérdés"):


Kissé elcseszett életet éltem/élek, aminek eredménye többek között az hogy 26évesen még szűz pasi vagyok. Olyan a munkám ami hosszútávon hajlamos kivenni az embert a társadalomból és részlegesen/teljesen antiszocivá változtat.


Annyira lekötött a munkám/életvitelem hogy az emberekkel való ismerkedés, érintkezés, bandázás, bulizás, stb. már 8éve kvázi nincs :s Ez az elején nem volt gond, mert megoldottam technikailag hogy ez a hiány ne okozzon gondot (vesztemre), de az utóbbi 2évben az anyagi és technikai jólét ellenére egyre gyakoribbak a hirtelen besokkolások, depressziós tünetek, lehangoltság, levertség, dühkitörések.


Úgy tűnik sőt biztos hogy kellene valaki nekem, csak eléggé antiszoci lévén és ismerve magamat ezt nem 2nap alatt tudom sikeresen kivitelezni, főleg hogy a munkám az idők során egyre több lett/lesz.


A kérdés tehát, hogyan győzzem le a gátlásaimat amik gyakorlatilag 10-12év alatt halmozódtak fel, aztán végül a szüzességemet hogyan veszítsem el?


Keressek egy "VidékiLányt" (ez volna a gyorsabb), vagy társkeresőkön keresgéljek valakit és felépíteni egy kapcsolatot (ez nyilván a lassabb és nem is biztos hogy összejön).


Netes "ismeretségi" körben gyakorlatilag 2ember két oldalt képvisel ebben a témában akikkel tudtam erről értelmesen beszélni:


Egyikük mindenáron azt javasolja hogy kapcsolatban/szerelemben célszerű, mert úgy a legjobb úgy az igazi, bár ő nálam idősebb és szűz.


Míg a másik nem veti meg a "VidékiLányt" sem, mondván ez segíthet gyorsabban oldani a gátlásokat, megbontani a depressziót és lesz némi tapasztalat is az első igazi kapcsolat előtt. Ö is idősebb de már nem szűz.


Mivel ez 50/50% így nem tudok érdemben dönteni és csak agyalok és agyalok ezen hogy miként legyen. Mindkét megoldásnak megvannak az előnyei/hátrányai, ezért is nehéz döntenem. Így kérdem a GYK-sok értelmesebb tagjait hogy segítsenek ebben tanácsokkal ötletekkel megoldásokkal.


Előköszi! :)



2012. ápr. 7. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

...egyre gyakoribbak a hirtelen besokkolások, depressziós tünetek, lehangoltság, levertség, dühkitörések.


Durva, hogy neked ilyen későn kezdődnek ezek. Én most 19 évesen csinálom ezeket, de nagyon durván.

26 évesen meg mindenképp menj prostihoz. Majd biztos jönnek a nagy válaszok, hogy ne, inkább keress egy értelmes lányt, de ez baromság. Menj el, dugj párat. Igaz, hogy ez nem old meg sok mindent, de akkor is menj.

Informatikus vagy? :D

2012. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen kapcsolatban célszerű, én legalábbis azt az opciót választanám a helyedben. De! "gyakoribbak a hirtelen besokkolások, depressziós tünetek, lehangoltság, levertség, dühkitörések." Először ezen változtass, meg talán az antiszoci dolgon.. és utána keress barátnőt magadnak, és ne arra "kelljen" a barátnő, hogy ne legyél ilyen. Ez az én véleményem, mindenesetre sok sikert! :) 24/L
2012. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1%
Őszintén? Leszarom..:/ De ha ennyire zavar menj el prostihoz!
2012. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hát azt mondják inkább szerelmeben veszítsd el, végülis ku*rvával akárhányszor lehetsz, de a szüzességedet csak egyszer fogod elveszteni...:) am milyen munkát végzel?
2012. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Én is azt a véleményt osztom, hogy a nemiséget megélni mély érzelmek mellett párkapcsolatban az ideális.


DE! Ha téged ennyire feszélyez a dolog, hogy emiatt nem megy az ismerkedés, emiatt vagy gátlásos és ez akadályoz meg lényegében attól, hogy felhőtlenül közeledj a lányokhoz, akkor szerintem, van értelme felkeresni egy "vidékilányt". De csak ha tényleg úgy érzed ez az, ami a kellő lökést megadja.

Soha senkinek sem kell az egészről tudnia.


Viszont, ha ezen kívüli dolog is okozza a szociális fóbiád, illetve a gátlásaidat szexuális téren, akkor érdemesebb rögtön egy pszichológust felkeresni.

2012. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló.."Menj el, dugj párat. Igaz, hogy ez nem old meg sok mindent, de akkor is menj. " Már bocs, de ha nem old meg semmit, akkor minek? Hogy kidobja a pénzét az ablakon? Vagy, hogy elmondhassa, hogy már nem szűz?? Szerintem ez hülyeség, bocs :D Amúgy meg mielőtt prostihoz mennék, a helyedben elgondolkodnék, hogy tényleg annyira gyökér/szerencsétlen/akármi vagyok, hogy nem tudok összeszedni egy barátnőt?? Na ne már... És keresnék egyet, csakazértis, hogy magamnak megmutassam, igenis képes vagyok egy normális lányt összeszedni. :) Nem sértésnek szánom, nehogy annak vedd, csak bennem ez a kérdés merülne fel hasonló esetben, és én ezt tenném. :) 24/L voltam ismét.
2012. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Kedves #6!


"Már bocs, de ha nem old meg semmit, akkor minek?"

"Amúgy meg mielőtt prostihoz mennék, a helyedben elgondolkodnék, hogy tényleg annyira gyökér/szerencsétlen/akármi vagyok, hogy nem tudok összeszedni egy barátnőt??"


Szerintem lányként nem tudod átérezni, hogy egy 26 éves férfiben mekkora gátlásokat, milyen önértékelési problémákat okoz, hogy 26 évesen még nem volt senkije. (Ld. dühkitörés, depresszió stb.)

Én emlékszem, hogy az első után nagyot nőtt az önbizalmam, legfőképpen amiatt, mert rájöttem, hogy maga a szex egy oltári primitív, ösztönös dolog, amitől nincs mit félni. Ha az ember odakerül egyszerűen tudja mit kell csinálni, idővel meg profi lesz, ha akar.


Az pedig a másik dolog, hogy véleményem szerint nagyon nehéz dolga van a kérdezőnek, egy toleráns partner felkutatásában. Ne legyünk álszentek, aki a mai világban 26 évesen (főleg ffiként) szűz, azt a közösség valami ufónak gondolja.

Nem azt mondom, hogy megveti, vagy lenézi, de furcsálja. Szerintem a nők többsége, főleg 20 fölött már kevésbé kockáztat be egy "fura férfit".

2012. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok, de azt mondom, irány szobára egy fizetőshöz!Itt az ideje hogy megtapasztald milyen a szex, főleg hogy ez ennyire fontos neked. Aztán majd ha megjön az önbizalmad, jöhet a leányzó, akit szeretsz, és átéled majd szerelmesen is a szexet. Egy egészséges felnőtt ember igényli a szexet, ha nincs barátnőd, oldd meg így.
2012. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Diavolino44 ***** válasza:
55%

Amúgy mindkettő jó ötlet!

De gondolom a munkád a számítógép előtt történik így a netes társkeresővel nem veszítesz semmit. A vidéki lányokat akikkel érdemes kezdeni azokat nehéz megtalálni.


sok sikert!

2012. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bloody Death válasza:

Engem inkább az érdekelne, hogy mi munkád? Mert az is nagyban befolyásolja a választ.

Pl ha Déli-Sarkkörön vagy pingvin kutató, valamint hibernált őslény, valamint földön kívüli feltáró a munkád, akkot kurv@ nagy gázban vagy. Ha halász/rákász akkor kiköttök szal jöhet a pénzes megoldás. Ha Szaharin dolgozol, akkor ott sok a kobra, ami megint nem jó. De ha csak informatikus/programozó, akkor pffffff...............

2012. ápr. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!