Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Furának tartjátok az...

Fiúk! Furának tartjátok az ilyen csajokat, vagy ilyen kerdések fel sem merülnek bennetek?

Figyelt kérdés
Ha adott egy csaj, aki 20 éves és szűz, kinézetre semmi probléma vele és elkezdtek randizni vele. Aztán időközben meg kiderül, hogy a csajnak sosem volt barátja és szűz is, akkor rögtön eszetekbe jutnak ilyen gondolatok, hogy pl. valami probléma lehet vele, mert fura, hogy egy ilyen csajnak nem volt pasija meg stb. vagy ilyesmi egyáltalan nem foglalkoztat?

2012. ápr. 7. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
aham.
2012. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én arra gondolnék, hogy nem talál megfelelő férfit és nem adja könnyen magát. Nekem nagyon tetszene egy ilyen lány. :)
2012. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki azt mondaná nekem hogy ő velem szeretné átélni először ezt a dolgot,biztos örülnék neki.
2012. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna en is az vagyok 21evesen pedig velem sincs semmi baj.

Egyszeruen csak akkor van ott az ideje a dolognak amikor

2012. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát mert én is ez a kategória vagyok. Tényleg semmi baj velem, s már jópáran akartak járni velem meg randira is hívtak, sőt ilyen egyéjszakás dolgokat is kértek tőlem, de valahogy nem éreztem semmit irántuk. Eddig 2 pasi iránt éreztem többet, s ők meg nem vettek számba, s ez azért vicces, mert ez a két pasi külsőre nem volt Adonisz, de nagyon intelligensek voltak és ez nekem nagyon bejött. Most meg azon gondolkodtam el, hogy Úristen én már húsz éves vagyok és még pasim sem volt, sőt még smrárolni sem smároltam, s eszembe jutott, hogy biztos furának fogja majd az a fiú ezt tartani, aki az igazi lesz.
2012. ápr. 7. 17:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,miért nem egy ilyen lányt sodor elém az élet,mindig csak a ..... ...... .....-at.
2012. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hát először biztos furcsán fog nézni, főleg, ha bénán csókolsz majd, de ha elmondod neki, mi a helyzet, és normális, akkor majd bevezet a jóban, ha meg nem az akkor az annyit is ért ;)
2012. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pedig már őszintén nagyon kíváncsi vagyok milyen is lehet csókolozni meg stb. és a szűzesség kérdést sem fújom fel, mert nem azért vagyok szűz, mert féltem a szűzességem meg stb, hanem kell már valaki, aki szeret, aztán a többi meg jön magától, mert ilyen dolgok miatt nem parázok.
2012. ápr. 7. 18:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is, szintén 20 éves lány...mondjuk nekem eddig azért nem volt, mert 6 éve reménytelenül szerelmes vagyok valakibe és eddig más nem létezett rajta kívül, pedig akadtak volna udvarlók bőven...de most már tényleg kéne szerezni valakit. Amúgy kérdező, ha egy pasi ilyen dolog miatt hagy ott, azt ott eszi meg a fene, ne is bánkódj miatta:)
2012. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia!

Igazából az baj lehet, hogy szép vagy és te is hasonló kaliberű pasikra vágysz, mert sajnos a 20 év körüli (de gyakran a 30 körüli)jó pasik is tisztában vannak az adottságaikkal és nem szeretnének áldozatokat hozni és így egyszerűbb egy könnyűvérű lánnyal. Legalábbis én ezt tapasztaltam, nekem ugyan voltak barátaim és minden szép és jó volt, amíg meg nem tudták, hogy szűz vagyok, ekkor dobtak, mert azt mondták, hogy nem akarnak kihasználni.

2012. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!