Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítélitek azt, aki eladja a...

Elítélitek azt, aki eladja a szüzességét? Ha igen miért? Konzervatív neveltetés, erkölcsi dilemma vagy csak nem tartjátok helyesnek? Ismertek/ismertetetk olyat, aki eladta volna? Megbánta? Miért hozott ilyen döntést?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális válaszokat kérek,ez csak egy egyszerű kérdés,ami érdekel,szóval nem kell ítélkezni felettem!
2012. jan. 24. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A prostitúciót is büntetik,de szemet hunynak felette.Ha kiskorú akkor tuti hogy büntetik,ha mást nem ,a pasit aki megvette.

Veszed vagy adod? :)

2012. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Nazira ***** válasza:
100%
Erkölcsi gondok vannak itt... Eladni a szüzességet és egész életemben azzal élni, h te jó ég ki vette el nekem és miért bírtam ezt megtenni. Ha valaki annyira árulni akarja magát az ne az elsőt adja el. Az első azért nem 1 olyan na most kedvem van hozzá vegyék el meg megfizethetetlen az első szeretkezés nálam legalábbis.
2012. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy most sokan rosszat fognak gondolni rólam,de (én is úgy gondolom,hogy a szüzesség egy érték,viszont) én elgondolkodtam rajta,hogy engem különösebben nem érinte,hogyha megvenné vki...márha képes lenne megfizetni... :D

Olyan férfit meg még nem találtam,akibe szerelmes lettem volna vagy megérdemelte volna...De egy egyéjszakás kalandban sem szeretném elveszteni,aztért annál jóval többet ér...

És a minap hallottam,hogy egy lány 50.000 euróért adta oda magát egy férfinak...és ez egy kicsit elgondolkodtatott...

2012. jan. 24. 19:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghallod hogy 100000 eurót is megkeresnek a csajok dubajban,akkor azon is elgondolkodsz? Így nem kérdés mi lesz belőled...
2012. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ők luxusprostik...én csak egyszeri alkalmon gondokodtam el,nem pedig hivatásként....
2012. jan. 24. 19:36
 6/17 Nazira ***** válasza:
Ha már a szüzességed eladod mi lesz később? Ezt te tudod, h aki több pénzt adna hiába akárhogy is nézne ki oda adnád e neki a legfontosabbat.
2012. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el.
2012. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Egy férfi és egy nő ül a bárban.

- Lefeküdne velem egymillió dollárért? - kérdi a férfi.

- Persze - vágja rá a nő.

- És ezer forintért?

- Dehogy. Mit képzel, ki vagyok én?

- Azt tisztáztuk, hogy ki maga, most már csak az árról tárgyalunk.

2012. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen ezt ismerem :D

Azért köszi a válaszokat!

2012. jan. 24. 22:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, ez csak a gésáknál divat. De ha előbb tudom, tuti eladom.
2012. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!