Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok akik 30 körül vagy...

Azok akik 30 körül vagy afölött veszítették el a szüzességüket: miért alakult így és hogy sikerült, ha sikerült "normálissá" válni?

Figyelt kérdés

Leírom az én példámat (33 éves koráig szűz ffi): viszonylag értelmes, diplomás, de egyébként lúzer alkat. Sok probléma, amiket nem részletezek, de nem kirívóak és ne is áthidalhatatlanok, de úgy éreztem egyszerűbb az életem kapcsolat nélkül. A szex nekem soha nem volt fontos, inkább csak égő volt, hogy még csak nem is csókolóztam. Ott voltak a hobbijaim, a számítógép főleg. Esténként néha rámjött, hogy egyedül vagyok és milyen szar és változtatni kéne, de nappal eltereltem erről a gondolataimat.

Most kb 10 hónapja van barátnőm..ő kezdeményezett ráadásul elég rámenősen :).. nem tudom igazán mi tetszik neki bennem.. ő ráadásul jóval (8 évvel) fiatalabb min én (ja nem vagyok gazdag sem :) ) Neki is vannak problémái az életben, de kinek nincsenek? nagyon megértő is és erre nagy szükségem volt, mert bizony aki ennyi ideig szűz az nem biztos, hogy könnyen belerázódik.. (én mindenesetre nem..)

Szóval lehet hogy ezek után egy fokkal normálisabb életem lesz. Sajnos nehezíti a dolgot, hogy ez egy távkapcsolat még legalább pár évig.

Nem olyan kérdés ez hogy tanácsot várnék.. egyrészt érdekelne, hogy másoknál, akik hasonló cipőben voltak hogyan alakult ez, ill. talán "reményt" nyújthat azoknak akik még mindig várják a változást.


34F



2012. ápr. 11. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarul azért vagy vele mert kell melléd valaki, tök 8 ki csak legyen??
2012. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Ez nem tudom miből jött le és ne annyira a témához kapcsolódik sztem.

De hogy válaszoljak, nem egyáltalán nem azért vagyok vele. Szeretem őt és szerintem jól össze is passzolunk.

2012. ápr. 11. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos nehezíti a dolgot, hogy ez egy távkapcsolat még legalább pár évig."

Az mit jelent? Havi szinten hány szex van? Ez a távkapcsolat megfeleló ennyi ideig?

2012. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
No ez totál ismerős felállás... viszont a pár évet verd ki a fejedből és redukáld le amint tudod. Szerencséd van.
2012. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldtem privit.
2012. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A távkapcsolat úgy néz ki, hogy nagy átlagban kéthetente vagyunk együtt 3 napot. Tudom nem jó dolog, de a munkánk túl erősen köt minket.
2012. ápr. 11. 11:38
 7/10 anonim válasza:

Nem világos számomra, pontosan mire vonatkozó válaszokat vársz: meséljék el hasonló cipőben járók az ő történetüket? De irok pár sort.


Az sem világos a leírásodból számomra, h továbbra se kívánod a szexet?


Az én esetem: nekem annyiból más, h huszas évem elején vesztettem el a szüzességem; annyiból viszont hasonló, hogy evvel szemben azonban igen kevés igazi szexuális élményem volt eddigi életem során. Kevésbé direkt együttléteim voltak 18-20 évesen, amire a pettingezés volt jellemző a partnerrel, rendszeresen.

2012. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Mint írtam érdekelne más emberek esete akik hasonló cipőben jártak/járnak mint én. Hogyan változtattak, hogyan próbáltak változtatni stb.

Az pedig nem igaz, hogy nem kívánom/kívántam a szexet, csak ezt sose éreztem elegendő hajtóerőnek-ami volt szükséglet elintéztem magamnak.. az hogy prostihoz menjek bár megfordult a fejemben, de nem vágytam rá annyira, hogy megtegyem.. szóval nem a szex része hiányzott a dolognak, hanem egy igazi kapcsolat.. és úgy tűnik az sem eléggé, ahhoz, hogy igazán tegyek érte.. persze most boldog vagyok, hogy így alakult meg minden..

2012. ápr. 11. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy ennyi ideig megbírtad állni, és ennek ellenére, "élvezted" az életet, tanultál stb, tanult ember vagy. Miért lennél lúzer?! Nem vagy lúzer, csak lehet, nem ismerted meg teljesen önmagad, vagy nem merted önmagad adni... tanulmányoztad magad? Az utóbbi 10-15 év során?:) (elnézést, hogy tegezlek) Sok szerencsét Kívánok neked, és ha van időd, Nézd meg a titok c filmet, illetve a the opuss c filmet is:) Jó éjszakát!:) 20/F
2012. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
(Csak zárolójelben az előzőre: a "Titok" c. film féligazságokkal, csúsztatásokkal teli manipuláció a hatalom legfelsőbb rétegei által szervezve, az emberek elől a valódi titkokat elzárandó; ettől függetlenül az önismeret valóban alapvető a fejlődéshez és a sikerhez.)
2012. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!