Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ha félek az elsőtől?

Mit tegyek ha félek az elsőtől?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon szeretek és ő is engem de szeretne már nemi kapcsolatot.... ha úgy veszem szeretkezés már volt de félek ....hogy mi lesz ha bedugja a lompost.... (és mindeni az mondja hogy az első nagyon fáj!....)
2012. ápr. 11. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Piálj, vagy szívj valamit ami feledteti ezt az érzetet.
2012. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ma ez a divat hogy lányoknak fiú becenevük van,a fiúknak meg lány nevük?:D

amúgy úgy fog fájni hogy besza-behu :D

2012. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszz ez sokat segített XD 2.válaszoló !

1.válaszoló megfogadom a tanácsod jól bepiálok elötte

2012. ápr. 11. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek fáj az első...nekem még életemben nem volt fájdalmas a szex...
2012. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne piálj be, észnél kell lenned. Szard le a fájdalmat, ennyit megér a dolog.
2012. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tanácsokat ... párat máshol is olvastam inkább kihagyom a piálást és próbálom élvezni ... egy csomóan azt tapasztalták h nem fáj... remélem nekem se fog!
2012. ápr. 11. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz az elsőtől,akkor kezdd a másodikkal.
2012. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hé...nem mindenkinek fáj.Igen,van,akinek jobban,van akinek kevésbé,de olyan is akad,akinek nem.Ha meg fáj,és akarod,bízol a párodban és szereted,akkor a vágy elnyomja a fájdalmat.Ha így akarod megélni az elsőt,mint néhányan részeg magatudatlan felcsinálható csajként,akkor tedd,de szerintem több vagy annál!Ne félj,csak akkor tedd meg ha tényleg szereted és bízol benne,és ha nem csak kihasznál.
2012. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fáj fáj de neem vészes nee paráázz, biztosan látni fogja rajtad ha valami neked nemjó. Figyelni fog rád biztosan és igyekezni fog biztos hogy neked is jólegyen:))
2012. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!