Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kor előrehaladtával a...

A kor előrehaladtával a szüzesség egyre értéktelenebbé válik és átveszi az a helyét, hogy a, , tulajdonos" defektes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 17:21
 1/8 anonim válasza:
100%

Az ertelmesebbek koreben NEM!

En 16 vagyok rengetek baratnom mar nem szuz...de en majd ha ratalalok arra akit szeretni fogok, es o viszont szeretni fog akkor lefekszem vele..es az is tobb honap jaras utan esedekes!

lany 16

2012. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha hülye kérdéseket tesz fel.
2012. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
szerintem a szuzesseg csak annak fontos aki meg nem szeretkezett. :)) vagyis a tulajdonosanak. max annak is aki egy szuz lannyal kell agyba bujjon. a tobbiek magasrol le kene szarjak, de persze nem ezt teszik mert kapnak egy jo pontot "ertekelni", osztalyozni az embereket.
2012. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

miért nem lehet magányügy, hogy ki az és ki nem?

jaj, de menő vagyok, hogy már elvesztettem... vagy jaj de gáz, hogy még nem...1 dolog: nem érdekel mi folyik a hálószobában (vagy azon kívül).

2012. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Inkább legyen szűz,minthogy átmenjen rajta a fél város.Vagy ami még rosszabb:inkább a szüzesség,mint egy rossz kapcsolat.Én így vagyok 22 évesen is szűz és egy kicsit sem szégyenlem,mert nagyon sok degenerált,hülye ember van ezen a bolygón,akik csak kikészítenének.
2012. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En 26 eves srac vagyok es meg szuz.


Az az igazsag, hogy eddig barmilyen tarsasagban forultam meg (gimis osztalytarsak, haveri tarsasagok, fosulis kozossegek, munkahelyi kozosseg), a szexualitas, vagy legalabbis a parkapcsolatok temakore elobb-utobb elokerult valamilyen formaban. Ez is az elet resze es a felnott embereket altalaban foglalkoztatja, hogy ki kinek tetszik, ki kivel jart, ki kivel szeretne egyutt lenni, szoval egy bizonyos ido utan elojohetnek ezek a temak.


Es en mindig is azt ereztem, hogy ha kiderulne rolam, hogy meg szuz vagyok, azert az biztosan kivaltana valamifele megrokonyodest es kivancsiak lennenek a kornyezetemben levo emberek, hogy mi az oka, hiszen nagy altalanossagban veve az emberek tobbsege (hangsulyozom: altalanossagban veve es az emberek tobbsege) ilyen korban mar tul van a szuzesseg elvesztesen, vagy egy parkapcsolaton.


Magyarul: ilyen korban mar nem annyira megszokott a szuzesseg, vagyis az emberek tobbsegenek a szemeben furcsa, ami furcsa, az pedig tovabbi kerdeseket es gondolatokat general az emberek fejeben...



Ennek ellenere tokeletesen egyetertek azzal, hogy ezek igazabol maganugynek szamitanak es nem szep dolog keretlenul vajkalni masok maganugyeiben, es nem az hataroz meg egy embert, hogy szuz-e, vagy sem. Senkit nem tesz defektesse az, hogy szuz, hiszen szamtalan oka lehet, hogy az illeto meg nem esett at a dolgon.

2012. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Már hogy ne lennél defektes 26 éves létedre? Na ne röhögtess! Lassan fel sem fog állni a farkad, de még csak nem is dugtál...
2012. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Senki nem lesz defektes,csak a hülye média, meg az emberek is nyomják beléd a szöveget, hogy veszítsd el te is, ne legyél már béna, stb. 2 szóval tudok nekik mindig válaszolni "leszarlak titeket". Hülye világban élünk, ahol semmi erkölcs, nem számít semmi sem, azt csinál mindenki, amit akar. Sajnos ez van, de nem kell beolvadni a tömegben, azt csinálsz amit te szeretnél, és nem kell foglalkozni másokkal :D Igenis, ha érzed, hogy még nem jött el az ideje, akkor nem jött el. A szexet szerelemből szokták csinálni, nem azért hogy menő legyen valaki.Az én városomban is ez van már "mindenkinek megvolt már mindenki, hm.. mit csináljunk egész nap , már unalmas" . Szóval egyedül te döntesz, ne foglalkozz másokkal :) Utolsónak meg üzenem, hogy 21 vagyok, szintén szűz, és képzelem milyen értelmes hozzászólásaid lehetnek az ilyen témákhoz ... :) Nagyon menő vagy hallod :/
2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!