Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Álomvilágban élnék?

Álomvilágban élnék?

Figyelt kérdés
Tehát szűz vagyok 19* éves. semmi bajom nincs magammal se külsőleg se belsőleg. Szépnek mondanak, voltak barátaim, de némelyiknél éreztem hogy csak a szexre menne rá. Annyian megcsalják, kidobják a párjukat, hiszen manapság már nem is kell küzdeni senkiért sem. Tehát vágynék a testi kapcsolatra, de lehet hogy házasság után több értelme lenne. Sajnos már vertek át, azon is nehezen tettem túl magam. Én lennék a hülye hogy várok egy olyan fiúra, aki szüzen is feleségül venne?
2012. ápr. 15. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"hiszen manapság már nem is kell küzdeni senkiért sem"

Ez csak a csajokra és a jóképű pasikra vonatkozik :)

2012. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Ezt magadnak kell eldöntened, de ha mégis azt akarnád hogy csak szex és más semmi, írj egy levelet ..:)

19F

2012. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, de nem valószínű hogy találsz ilyen párt, meg amúgy gondolj bele, hogy mi lenne, ha házasság után derülne ki, hogy nem illetek össze az ágyban? :/ Szerintem inkább próbálkozz még, biztos vannak megbízható férfiak is a környezetedben...:) sok sikert!
2012. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű hogy találsz ilyet, de nem biztos hogy van értelme.
2012. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, érted se kell küzdeni, csak jól kell kinézni!
2012. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy "hülye". De gondolj bele: mi van, ha rossz valamelyikőtök az ágyban? És hiába mondjátok egymásnak, hogy mit és hogyan kellene csinálni, átvált önző üzemmódra... Tönkremehet a kapcsolat. Jobb az esküvő előtt átesni ezeken a dolgokon, de ha az én barátnőm szeretné ezt, akkor megvárnám. Ha ezt kéri, ám legyen.
2012. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy és még simán ráérsz kapcsolatokra meg szexuális kapcsolatot is élhetsz még bőven, szerintem fogsz találni egy olyan pasit aki nem fog átverni :) Ne add fel én sem adtam fel mégis megtaláltam azt a lányt aki nem használ ki folyton és tényleg szerettük egymást:)23/F
2012. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek. Épp ez az, hogy jól nézek ki, és nem tudják rólam ezt a környezetemben, hogy szüz vagyok. Sok ajánlatot kapok konkrétan szexre, és ezért alakult ki bennem ez a kép.
2012. ápr. 15. 20:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Az mondjuk nem olyan gáz ha esküvő után derül ki hogy az ágyban nem illetek össze, mert max elváltok. De azért próbáljátok kideríteni még gyerekvállalás előtt... ;-)
2012. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát igen, "MAX" elváltok...ebből is látszik hogy páran milyen felelőtlenül összeházasodnak, és semmit nem jelent nekik egy válás....
2012. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!