Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társkereső oldalakra regiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakra regisztrált lányok álomvilágban élnek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam a netes ismerkedést, elküldtem vagy 25 levelet, de csak egy választ kaptam, hogy bocsi, de nem téged kereslek. Nem vagyok nagyon ronda és nem is a túl fiatal, hanem inkább a 30-as korosztályban keresgéltem. A 30 év feletti lányok még mindig a hercget várják fehér lovon és irreális elvárásaik vannak? Szerintem rájöhetnének, hogy ők sem fiatalodnak és ebben a korban már ideje lenne kezdeniük magukkal valamit...
2010. szept. 9. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

detto....

de a 20 éveiben járó lányok is hasonlóan viselkednek...


25/f

2010. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a feltételezés Én is, csak erősíteni tudom.
2010. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek egy nőt akinek jobbnál jobb udvarlói voltak...akik akkor még nem voltak kész"milliomos jazzdobosok" de a jó emberismerők már sejtették hogy sokra viszik majd....ő azonban módszeresen lepattintotta őket mondván "nem ugrották át nála a lécet"

a kikosarazott pasik évekkel később nagykövetek,alkotmánybírák meg egyéb menő valakikké váltak.Mindeközben a nő akire aztán végül rájött a kapuzárási pánik beérte egy alkoholistával is

2010. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegyik. De az tény, hogy az ilyen oldalakon jóval több a férfi, mint a nő, és a nő az inkább, aki válogathat. Ha normális, nem sablonos, igényesebb leveleket írtál, olyanoknak, akik tényleg rendszeresen fel is járnak az oldalakra, akkor nem tudom, mi lehet a baj.
2010. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az az ilyen oldalakon...a társaságunkban én vagyok a legfiatalabb...minden lány 20as éveik végén járnak és egyszerűen akkora elvárásaik vannak..a tökéleset keresik akik Volt barátomat is állandóan csesztették mert szerintük idézem: "olyan béna szavakat használ,hgy bírsz vele lenni?" ismételném 20as éveik végén járnak.

Bár lehet én vagyok fura 17évesen.

2010. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Szóval ha nem te kellesz nekik, akkor álomvilágban élnek?
2010. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én meg azon szoktam nézni hogy sok lány aki mind jellemre, mind külsőre teljesen átlagos, igen nagy elvárásokat támaszt, és pl. én nem vagyok elég jó nekik, míg szebb, intelligensebb és érdekesebb nemtársuk meg összejönne velem. Ki érti ezt?
2010. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy az esetük, kibírhatnád. Semmi értelme akárkivel összejönni, csak hogy elmondhassák, kapcsolatban vannak.
2010. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a 35 feletti nőket keresem. A felük visszaír, hogy túl fiatal vagyok, a másik fél fele kiesik az ismerkedés során, de mindig van egy jó nő, aki már szült egyszer és el is vált, nem akar már gyereket és tudja, hogyha nem hullik a hajam, nincs sörhasam, odafigyelek rá és heti egynél többször akarom, az neki bőven megfelel, mert és pont ez a lényeg: ez a korosztály már nem az álompasit keresi, vagy legjobb esetben pozitívan csalódik ismerkedésnél, és még vannak elég jó bőrök ahhoz hogy én is akarjam velük a dolgot.
2010. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

22:34 Az eddigi válaszok alapján nagyon úgy néz ki.


Egyébként a napokban volt egy riport egy komával, aki a netes társkeresésről írt könyvet 400 randi után, és ő is azt mondta, hogy a netes társkereső nők teljesíthetetlen elvárásokat támasztanak.

2010. szept. 9. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!