Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Álomvilágban élnék?

Álomvilágban élnék?

Figyelt kérdés
Tehát szűz vagyok 19* éves. semmi bajom nincs magammal se külsőleg se belsőleg. Szépnek mondanak, voltak barátaim, de némelyiknél éreztem hogy csak a szexre menne rá. Annyian megcsalják, kidobják a párjukat, hiszen manapság már nem is kell küzdeni senkiért sem. Tehát vágynék a testi kapcsolatra, de lehet hogy házasság után több értelme lenne. Sajnos már vertek át, azon is nehezen tettem túl magam. Én lennék a hülye hogy várok egy olyan fiúra, aki szüzen is feleségül venne?
2012. ápr. 15. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát de most mit mondjak? A változó körülményekhez alkalmazkodni kell... :) De halljuk, neked mit jelent a házasság?
2012. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
szerelmen szereteten alapul Egymás elfogadása, megértése, bizalom, tisztelet, és támogatás. Hirtelen ennyi jutott az eszembe :)
2012. ápr. 15. 21:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem normálisan gondolkosz!
2012. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na, és ha ezek elmúlnak, akkor gyerek nélkül még nem gáz ha szétmentek. Ennyi.
2012. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ki az aki várna éveket a házasságig egy szexre, aztán kiderül hogy nem működik, jöhet is a válás ...
2012. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok rád, bár többen gondolkodnának így.:))

Nyugodtan várj az igazira el fog jönni:)

2012. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vagy ha mégsem, most születtek kiscicáink, ingyen elviheted őket. :)
2012. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnos a rossz a beszédtéma az emberek között. Akik jól megvannak arról nincs sok mondanivalójuk. A házasság mindig is lutri volt,az is marad.Ma már nemcsak a férfiak verik át a nőket. sajnos fordítva is működik. talán jobb lenne a szivedre hallgatni.
2012. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan, hány olyan ismerősötök van, akik azért váltak el, mert nem feküdtek le házasság előtt, és akkor derült ki, hogy nem megy a szex? Nekem egy se. És hány olyan van, akik a szex okozta mámorban azt hitték, hogy összeillenek, és a házasság után derült ki, hogy igazából nem is (csak nem láttak a rózsaszín ködtől)?


Nekem is sokáig tartott, amíg megtaláltam a megfelelő embert, de érdemes volt várni. Évekig szenvedtem emiatt, de érdemes volt (22 éves vagyok). Ha szex nélkül is együtt maradunk a házasságig, akkor sokkal jobbak az esélyeink, hogy tartós legyen az a házasság, mert ugye ott még a szex is segít. Én nagyon nem szeretnék elválni.


Attól meg szerintem fölösleges félni, hogy majd az ágyban önző vagy ilyesmi lesz. Azért annak lennének jelei hamarabb is.

2012. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!