Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A legjobb barátnőm le akar...

A legjobb barátnőm le akar feküdni a fiújával. Mit tegyek? 14L

Figyelt kérdés

Szüzek vagyunk mindketten, ő az első barátja. A srác 15, a barátnőm 14 éves, 2hónapja járnak és a barátnőm mesélte, hogy a srác már célozgatott neki...A baj ott van, hogy a lány elég befolyásolható, és féltem. Nekem mondja el a dolgait mindig először, ezért nem is akarom neki egyenesen megmondani a véleményem, hátha megharagudna. Mit tegyek? Nem akarom, hogy hülyeséget csináljon.

14L



2012. ápr. 15. 21:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%

Kicsit tényleg korai lenne szerintem. 14évesen..háát..nagy divat lett, de valóban nem kellene.

Ha mindent elmond neked a barátnőd, akkor erre te is tudod a választ:

-Szereti a lány a fiút?

-na és a fiú a barátnőd? Nem csak a szex miatt van vele?

-Szerinted meg lehet bízni a srácban?


Ha úgy érzed, hogy szeretik egymást komolyan, akkor inkább azt érteds meg vele, hogy 14évesen még kissé fiatal hozzá. De valószínű, ez őt nem fogja érdekelni, így a védekezést említsd meg mindenképp!


Ha szerinted nem őszinte valamelyik részről a szerelem, akkor mindenképp fel kell nyitnod a barátnőd szemét. Neked kell tudni, hogy hogyan, mert a te barátnőd.


18/L

2012. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Nagy divat lett? Már amikor te voltál 14 kedves előző akkor is ezt mondták...
2012. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

2 hónap még nem sok idő és fiatalok, tapasztalatlanok a srác is. Nem az a lényeg hogy együtt maradnak e utána, hanem egy elrontott első eset tönkre teheti az egész a szexuális életét.Én 16 voltam, még azt sem tudtam mit hogy csak hallomásból zsupsz bele...nem volt jó, a következő és az azutáni sem, most 25 vagyok és még most sem mindig.

Vagy tapasztaltabb srác kell aki tudja mit hogy vagy várjanak még.

2012. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%

Első vagyok.

Másodiknak: igen, emlékszem, hogy akkoris 'divat' volt. Én pl nagyon rossul éreztem magam tőle 14évesen, hogy más lányok ennyi idősen már lefekszenek a fiújukkal, vagy hogy egyátalán már van nekik. És nekem is volt egy srác, akivel lehet, hogy megtörtént volna, ha nem kapok észbe. De nem azért mert szerettem, hanem mert én is túl akartam lenni rajt..


Aztán 16éves voltam, mikor jött egy srác, akibe tényleg beleszerettem. Mi sem hónapok után feküdtünk le, mert talán 3 hét ha eltellt. De nem bántam meg. A mai napig együtt vagyunk és szeretjük egymást. Most jöttem rá, hogy milyen jó volt, hogy akkor volt eszem, és nem mentem a 'divat' után. :)


Szóval, ha azért akar lefeküdni a sráccal, mert tényleg szeretik egymást, és nem csak a szüzességük elvesztése a cél, akkor nem akkora "baj". Bár nekem a 14év akkoris kicsit kora. :/

2012. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány befolyásolható, és csak a fiú kedvéért akar belemenni, akkor próbáld meg te is befolyásolni. Ha ő is akarja, mert szereti, és kívánja, akkor nem tudsz mit tenni.

14 évesen 2 hónap után szerintem elég korai még. Nekem 16 évesen volt először fiúm, és hónapokig csak a petting ment. És a fiú sem akart többet, mert nem akart sürgetni. Ha a fiúnak fontos a lány, akkor nem erőlteti a dolgot, pláne nem ilyen fiatalon.

2012. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon korai lenne, de Te úgy sem tudsz semmit tenni, ha ő el akarja rontani az életét.
2012. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mus musculus ***** válasza:
51%
2 hónap után mit akar? Még ha 6 lenne, vagy valami... de 2 évet mindenképp várnia kéne vele.
2012. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb most,hogy beszélgess el vele erről..hogy te csak neki szeretnél jót,ezt mindenképp mondd el neki is!Aztán mondd el,hogy szerinted ez még túl korai,de hogy te megakadályozni sem akarod és NEM IS TUDOD,de engedni sem szívesen engeded..most ezt rosszul fogalmaztam,de remélem azért érted.16 éves biszexuális lány vagyok.Lánnyal már volt dolgom 15 évesen.Az egy másik kategória.Fiúval még ÚGY nem voltam,talán majd a legközelebbi kapcsolatomban megtörténik a dolog..sosem tudni..csak ezt a kort akartam kivárni.

16/L

2012. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

szerintem az o esetében nem számít hogy miota vannak egyut,még mindketten gyerekek,és nem helyes.most le leszek pontozva,de ha az én barátnom mondaná ezt én lebeszélném és ha azt mondaná hogy sexelni fog elmondanám a szuleinek.

14/L

2012. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 évesen korai kissé, de nem hal bele, sokan vesztik el 14-15 évesen a szüzességüket, csak védekezzenek, ne legyen terhes és előtte pettingeljenek pár hónapig, hogy élvezni is tudja. Fokozatosság!

Senkit nem lehet és nem is kell megmenteni a saját szexualitásától.

2012. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!