Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőmmel egy fiú...

A legjobb barátnőmmel egy fiú miatt ért véget a kapcsolatunk. De ha állítólagos legjobb barátnők voltunk, miért lett féltékeny?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött ez az egész,hogy rendezett egy vizipipás partyt amire 6 embert hívott meg.Volt ott egy srác is,aki nekem látásból nagyon tetszett,de nem ismertem,tehát ezért meghívta őt is az én érdekemben...Mivel tudtam,hogy neki is bejön a srác,nem nagyon akartam megismerkedni vele,de aztán mégis..Bejelölt,visszajelöltem,rámírt,találkoztunk.Azután a "barátnőm" teljesen kifordult önmagából,flegma lett velem,lekezelő és nem érdekelte mivan velem.Pár napja a fejemhez vágott néhány dolgot,és csak odabeszélt,kitalált problémákat mondott hogy emiatt hanyagoljuk egymást.Eltelt egy nap..Kitettem egy képet,és a fiú kommentelt alá,azután a "barátnőm" kiírt egy szöveget célzásképpen hogy : Használd ki,te meg legyél buta..milyen emberekkel álltam én szóba?


Na mármost kérdem én..ha annyira szeretett,és jó volt a barátságunk.Akkor 1.Miért nem mondta hogy neki is tetszik a fiú,"odaadtam" volna neki

2.Miért kell ilyen gyerekesnek és primitívnek lenni hogy Fb-n ócsáról

3.Ha annyira igaz barátnők lettünk volna,akkor miért lett vége emiatt egy barátságnak?


Ráadásul azt vágta a fejemhez,hogy mivel nem fogadom meg minden tanácsát értelen vagyok...Hát igen,a hülyeségeket nem is fogom megfogadni,és ráadásul én nem nagyon mutatom ki ha jó a kedvem,ezért azt mondta hogy nem szeretne olyan lenni mint én..Hát köszi, édes vagy!!:)


Szóval,szerintetek miért csinálta ezt?Tud valakit ennyire vezérelni a féltékenység?De hát,egy fiú nem ér annyit mint egy jó barátság... (Egyébként azóta jóban lettem egy másik lánnyal,és ő ekte olyan mint én.Rájöttem hogy az előző "barát" csak felületes volt,csak én sajnos még szeretem.Hogy miért?!Ne kérdezzétek....)


14/L


2012. márc. 27. 01:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést azért,ha picit zűrös vagy talán elírást találtok benne,csak már picit fáradt vagyok.
2012. márc. 27. 01:11
 2/3 anonim válasza:
74%

Az elején azt írod tudtad hogy neki is nagyon bejön a srác.

Akkor szerintem rivalizálni próbált veled.


Ne foglalkozz vele.

A srác sem ér annyit.

Nem a pasidat vette el.


De ha van új, normálisabb barátnőd az csak jó.

2012. márc. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a napokban békültem ki a legjobb barátnőmmel. elég csúnyán összevesztünk fél éve szintén féltékenység miatt.

a válaszom:most még mérges rád,de aztán rájön,hogy nem akar elveszíteni, és akkor majd bocsánatot kér. legyél türelmes,és fogadd a kedvességét,ne legyél vele ellenszenves. tapasztalatból tudom milyen ez :)

ha van kedved erről beszélni írhatsz privit. 14L :)

2012. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!