Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, ha nem bírom...

Mit csináljak, ha nem bírom ki még 3 hónapig, hogy ne feküdjek le a barátommal? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, de teljesen meg vagyok őrülve érte, mert tündéri. 100%-ig bízok benne, de a legjobb barátnőm, akinek minden tanácsát megfogadom, mert mindig igaza van, mivel idősebb nálam és ezáltal tapasztaltabb is, azt mondta, hogy még legalább 3 hónapot várjak vele, ha jót akarok. Komolyabban is belegondoltam (alapból nem feküdtem volna még le vele, legalább 2 hónapig) és teljesen igaza van, hogy várjak, de addig mit csináljak, ha teljesen be vagyok indulva és egyszerűen képes lennék letépni az összes ruhát a barátomról? Legutóbb mikor próbálkoztam, akkor leállított, mert egyik haverjának mesélte, aki a legjobb barátnőm barátja, hogy nem akar semmit elsietni, mert az előző barátnőivel is az volt a baj, hogy túl korán feküdtek le és ezért szakítottak. Azt is mondta, hogy nagyon szeret és nem szeretne engem ilyen hülyeség miatt elveszíteni. Ezt abszolút értékelem és nagyra tartom, hogy képes visszafogni magát az érdekünkben, de 3 hónap rengeteg idő és fogalmam sincs, hogy addig mit csináljunk, ami csillapítja a kedélyeinket.

Szájjal már kielégítettem, nem azért, mert erőltette volna, hanem szerettem volna örömet okozni neki, ami sikerült is. Egy ideig talán ez is elfogadható, de biztos vagyok benne, hogy ő fogja bírni, de én nem.


2012. ápr. 17. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Például kérd meg,hogy elégitsen téged is ki :) Sok módszer van erre manapság :) És még az is lehetséges,hogy a kontrollt erősitsd,hogy pl. masztizol :) Ezzel is csökkentve minimálisan a nemi vágyat :)
2012. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy idősebb, nem biztos, hogy tapasztaltabb ÉS igaza van (ebben talán igen), de én nem mondanék konkrét időt h meddig várj, várj amíg akarsz.
2012. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is: becsüld meg nagyon ezt a srácot, a leírtak alapján ritka kincs :)


Másodszor: rengeteg módja van, hogy hogyan fedezzétek fel egymás testét szeretkezés nélkül. Pettingeljetek változatosan, és persze oda-vissza alapon (írtad, hogy te már kielégítetted őt, ez fordítva is igaz?), simogassátok, csókolgassátok egymást, nyaljatok tejszínhabot egymásról, a lehetőségek tárháza végtelen :)

2012. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam, mert szerintem nem gáz elsőre lefeküdni, ez hülyeség....... pff
2012. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl hamar lefeküdtek és végül ez lett az oka a szakításnak?! Baromság... Az egy dolog, hogy rájöttek, hogy mégsem egymásnak valók és bizony túl hamar lefeküdtek, nem kellett volna, de hogy ez legyen az ok.. Ez elég nagy marhaság.


Attól, hogy a barátnőd idősebb nálad, még nem jelenti, hogy tapasztaltabb is és hogy mindig mindent jól tud. Tovább szerintem nem a legjobb dolog, hogy mindig minden tanácsát megfogadod..ha egyetértesz vele, akkor nyilván, de ha van saját véleményed, akkor néha azért állj ki érte. Ne függjél tőle ennyire.


Én a párommal még azelőtt lefeküdtem, hogy hivatalosan is összejöttünk volna. 1 hónapja ismertem. Láss csodát, mégis együtt vagyunk már 4 éve.


Azért remélem nem számolod vissza a napokat, hogy pontosan leteljen a 3 hónap. Ha úgy érzed, akkor várjatok még egy kicsit, de biztos nem fogjátok bírni 3 hónapig.. Ha rámászol a barátodra, akkor ő se egy idő után.. És nem hiszem, hogy ezzel bármi gond lenne.


Addig meg orális szex..

2012. ápr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó tovább várni, mint amennyit saját akaratod, érzéseid szerint várnál. Abból majd csak az lesz, hogy gyűlik a feszültség benned, idegesebb leszel egy idő után, sztem ez többet tud ártani egy kapcsolatnak, mint ha egy hónap után vagy kettő után lefekszel vele, főleg ha tényleg te is akarod. :)
2012. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen korlatok nekem soha nem tettek jot a kapcsolataimban. en mindig ugy cselekedtem ahogy Jol Esett. Ha az elso ejjel mar szenvedelyesen kivantam a alanyt akkor osszefekudtunk, ha meg 1 honap utan sem igazan akartam agyba bujni akkor nem. Soha de SOHA nem valtoztatott a dolgon az hogy kivel mikor fekudtem le, inkabb mindig a kompatibilitas, szemelyiseg, felelmek vagy ertekek voltak azok amik eldontottek a kapcsolat kimenetelet.
2012. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy, de úgy szeretném megérteni, miért is jobb a szex 4 hónap múlva, mint most. Mármint tudom, miért csinálják ezt bizonyos nők: nincs elég emberismeretük, hogy rájöjjenek, kivel fekszenek le, így a türelmet használják rostának. Az a durva, hogy nagyon sokszor nekik van igazuk, mert csomó pasi komolyan arra bukik, ha nem adja magát könnyen a lány, mintha a párkapcsolat sziklamászás lenne. Nem tudom, mikor fogunk odáig eljutni, hogy rájövünk: a szex mindkét félnek élvezetes, így nem mocskos r1banc az a csaj és nem rohadt szemét az a fickó, aki vágyik szex kapcsolatra.


Nem tudom, hány évesek vagytok, de szerintem korai szexszel nem lehet elcseszni kapcsolatot (mármint felnőtt gondolkodású emberek között). Ha kívánod a párod, és bízol benne, akkor hajrá, mindent bele. Mondd el neki is szépen, hogy nincs itt elsietve semmi, ha tönkrementek, az nem ezért lesz.

2012. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én a fiút nem értem. Te kielégíted őt orálisan,ő meg téged sehogy? Nem önző kicsit?
2012. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

17 előtt abszolút nem támogatom a szexet,nem tudom hány éves vagy, de 17 előtt nem hónapokat hanem évet,éveket kéne várni,17 évesen meg 6 hónapot,az más hogy 20on évesen nem vársz,de nem is ismered,komolyan 1 hónap az nem idő

hány éves vagy? szűz vagy?

2012. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!