Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után szakítottunk az első barátommal, és félek hogy nem lesz másik fiú, mert nagyon válogatós vagyok. Hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

És igen, írtam ide már délelőtt egy kérdést.

Kösz a válaszokat előre.


2010. nov. 8. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is eléggé válogatós vagyok:/ januárban ért véget egy 3 éves kapcsolatom, utána egyetlen egy pasinak adtam esélyt. Pedig elég sok fiú közeledett felém, de egyszerűen nem voltam arra képes, hogy egy olyan fiúval menjek pl. sétálni, dartsozni, akinek én bejövök, de én el sem tudom magam képzelni vele ...

ja, és az az egy már 4 hónapja a szerelmem:)

2010. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én teljesen ugyanígy vagyok csak a fordított verzióban,mint fiu-lány.Lehet azért válogatunk mert jobbat akarunk mint az ex,hogy a hibák már eleve kiküszöbölve legyenek.Esetleg csak szimplán tudjuk magunkról hogy jobbat érdemelnénk mint volt és pontosan ezt a jobbat keressük.Még az is fenn áll hogy hosszabb kapcsolatra tervez az ember és ezért "gondosan" megválogatja legközelebbre hogy kit választ.(Kinek-mi)

Magam sem tudom! Ezek csak sejtések...


18/F

2010. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éve nincs senkim, pedig keresek, de a minimális elvárásnak (normális, intelligens, az átlagnál egy fokkal szebb) megfelelőek nem állnak szóba az emberrel társkeresőn, gondolom kapnak 20-30 levelet.
2010. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szakítottam az 1. pasimmal ...utána jártam 6 pasival, mindegyikkel 1-2 hétig. Aztán rájöttem, h olyat sose találok, mint amilyen Ő volt. Most egy éve nincs senkim, és egyellőre nem is kell. Álmodozok a "hercegről", és igyekszek javítani minél több hibámon, hogy az "igazi" majd minél kevesebb dolog miatt bosszankodjon. :D
2010. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nike cipőben nincs rossz lépés!
2016. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!