Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves lány vagyok, és járok...

14 éves lány vagyok, és járok egy 16 éves fiúval. Szerintetek ha 15 évesen lefekszem vele, nagyon korai? . Nagyon szeretem, és néha már érzem hogy akarom.

Figyelt kérdés

#tegnapelott
2012. ápr. 25. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz. A te életed.
2012. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

14 évesen tombolnak a hormonok, és akkor is éreznél szexuális vágyat, ha nem járnál senkivel.

De 15 évesen szexelni csak mostanában lett divat. Az olyan lányok, aki már gyerekként (igen, ez még gyerekkor) elveszítik a szüzességüket gyakran égnek ki 18 éves korukra.

Nem azt mondom, hogy k.rvás, ha valaki ilyen fiatalon szexel, csak annyit, hogy egy ennyi idős gyereknek ez még nem egy természetes dolog. Máshogy is ki lehet fejezni a szerelmet.

2012. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem:D
2012. ápr. 25. 18:31
 4/11 anonim válasza:
Ehhez képest Angliában egy felmérés szerint 13-14 évesen veszítik el a szüzességüket a fiatalok. Nem biztos hogy természetes, de ez embertől függ. Egy cigány lány sokkal korábban lesz érett mint egy nem cigány.
2012. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te érzed, de megne bánd..tényleg oylannal feküdj le aki érdemes rá..komolyan.

24 vagyok, nem voltam annyira sok pasival..de egy párat, az elsőt is megbántam, visszapörgetném az időt..akkor nem igy tenném

attól nem leszel nagyobb, vagy menőbb, ha szexelsz

de ha van érzelmi kapocs mindkettőtök között akkor ok..de te tudod..Tizenévesen még máshogy gondolkoznak az emberkék

24 l

2012. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem a hormonok tombolnak,de ez nem azt jelenti,hogy érett és felkészült vagy a szexhez, a tinik 99,9 % 17-18 év alatt abszolút éretlen hozzá agyilag és érzelmileg,sőt sokan testileg is.Csak manapság divat,hogy 12-15-16 éves gyerekek szexelnek,ettől még nem normális,és egy normális értékrendű lány akinek van tartása,nem fog a gyerekszerelmével lefeküdni.Korai,de úgy rontod el az életed,ahogy akarod,csak a te érdekedben mondom,hogy várj még 3-4 évet,amikor már nem a szüzesség elvesztéséért feküdnél le egy fiúval amikor ,felelősségteljes és érett leszel.
2012. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. VÉDEKEZZ!!

Fogynak a magyarok, de nem így kell lélekszámot növelni.

2012. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
már most várjuk a "terhes lettem?!" kérdésedet! :DD 15 évesen jellemző, hogy b@szni már tud, de olvasni még nem... tisztelet a kivételnek :DDDDD
2012. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"14 éves lány vagyok, és járok egy 16 éves fiúval. Szerintetek ha 15 évesen..." Szted 15 évesen, együtt lesztek még? Hajaj... ne tervezz ilyen előre. 15 évesen is korai még a sex...
2012. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!bár néhányat nem értek...:|
2012. ápr. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!