Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15/L korai lenne elvesztenem...

15/L korai lenne elvesztenem a szüzességem? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom 18 éves és már nem szűz. Én még az vagyok és úgy érzem még nem vagyok elég "érett" arra, hogy elveszítsem. Már mondtam is neki, de szerinte már igen. Petting már volt.

Szerintetek várjak még vagy ne? (4 hónapja járunk)


2012. febr. 5. 00:14
1 2
 1/14 zseni001 ***** válasza:
95%
Igen, várj vele.
2012. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ezt te tudod, hogy érett vagy e, nem pedig a barátod. Szerintem, ha nem képes várni nem szeret. Ne feküdj le csak azért vele, mert félsz, hogy elhagy, mert utána nagyon meg fogod bánni. Nekem mikor 14-15 évesek voltunk a legjobb barátnőm pont ezért feküdt le az akkori idősebb barátjával és utána is kidobta a lányt. Tudom, hogy nehéz mert szereted, de próbálj az eszeddel gondolkozni és ne add oda magad. Ezért nem jó ebben a korban három év korkülönbség.
2012. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:)

Kedves utolsó, az ilyen véleményt ne nyilvánítsd ki, mert nem hasznos ;)

2012. febr. 5. 00:41
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
15 évesen igen éretlen vagy hozzá,aki elég érett tudja,hogy 15 évesen nem kell szexelni,pláne nem 4 hónap után,az is durva hogy petting már volt,persze hogy szerinte érett vagy,egy 18 évesnek fontos a szex,de egy 15 éves lánynak még nagyon nem kéne,hidd el nagyon meg fogod bánni azok közül a lányok közül akik korán kezdik a szexuális életet 98%uk megbánja,hogy nem várt,hogy elsiette
2012. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

szerintem eléggé érett vagy hozzá.

én már 14 éves koromba elveszítettem a szüzességem.

azóta is csak csinálom, csinálom, csinálom és nagyon jól esik :D .


16/L

2012. febr. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

szerintem eléggé érett vagy ahoz hogy elveszítsd a szüzességed.én már 14 éves korom óta nem vagyok szűz.

azóta is csak csinálom, csinálom, csinálom és nagyon jó :D



16/L

2012. febr. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
bocs nem akartam 2 szer írni csal lefagyott a net és azt hittem ne írta SORRY bocsika oops!
2012. febr. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
16L: attól,hogy te 14 éves kislányként már szét tetted a lábad,attól még más nem ilyen könnyűvérű,inkább ne dicsekedj azzal,hogy mekkora kis ribi vagy,mert nagyon gáz,abszolút nem tudod mi az érettség,a hozzászólásodból le lehet szűrni,olyan vagy ,mint azok a tinik a kik mivel minden csapból a szex folyik csinálják "érettségre,szerelemre",egyéb idétlen érvre hivatkozva
2012. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én még az vagyok és úgy érzem még nem vagyok elég "érett" arra, hogy elveszítsem. "

Szerintem ebbe benne van a válasz:)

2012. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Várj még. Elöszőr ismerd meg saját magad, azt, hogy mi a jó neked 35/F
2012. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!