Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pettingnél tartunk hogyan tovább?

Pettingnél tartunk hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egyelőre a kapcsolatunk még csak a petting résznél tart, annak is az elején. Pontosabban párszor megujjaztam a lányt, és ennyi. Mondjuk ez is elég érdekes volt, mintha ösztönösen csináltam volna, mert annyira emlékszem, hogy egyik pillanatban még vadul smárolunk a másik pillanatban már a bugyijában van a kezem. Úgy érzem jöhetne komolyabb is (pl. nyalás, vagy szopás), de nem tudom hogyan induljak el. Ujjazás közben ugye smárolunk, (enélkül nem is tudnám elképzelni), és valahogy "el kéne indulnom lefele", de a smárolást félbeszakítani olyan abszurdnak tartom ilyen helyzetben. Szóval a kérdésem hogy hogyan induljak el? Puszik a nyakára, és egyre lentebb és lentebb végig a hasán amíg el nem érek a célig? :D De igazából ennek akkor lenne értelme, ha meztelen lenne, mert akkor tudnék puszikat adni a mellére, hasára - így pedig csak a pólóját puszilgatom. Szexről még szó sincs, 2 hónapja járunk, mind a ketten szüzek vagyunk, és a kor:

17/F - 16/L



2012. máj. 2. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg levenni a pólóját, ezt előtte meg is beszélheted vele, hogy te már többet szeretnél és mi lenne, ha legközelebb mondjuk... Ha a póló lekerült, akkor a smárolást "félbeszakítva" szépen kezdd el csókolgatni a testét, ahogy leírtad. Onnan már minden menni fog. :)
2012. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem kérdeztek, a pólóm alá nyúltak. Csak finoman. Először a hasam a két mellem közt és a pasi érezte, hogy most mehet-e vmelyik cicire és, hogy fel-e húzhatja a pólómat stb.
2012. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lány szemszögéből nem tartjátok korainak, a komolyabb dolgokat, hiszen még csak 3x-4x ujjaztam meg.
2012. máj. 2. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mindjárt lepontoznak az erkölcscsőszök, de ebben a korban már semmi sem korai.
2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csókolózás közben a másik kezeddel elkezdheted túrni a haját, simogatni a mellét majd szépen áttérsz a kulcscsontjára - azt szeretjük nagyon -, majd a melleire. ha úgy érzed benne van a dologban, picit feljebb húzhatod a pólóját és finom csókokkal haladsz tovább ;)
2012. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem döntsd hanyatt, fejezd be gyengéden a csókot és harapj egy picit a nyakába aztán puszilgasd a mellétől a hasáig, közben a kezeddel nyugodtan maradj a bugyijában. mire leérsz a hasáig, próbálj úgy helyezkedni hogy szét kelljen nyitnia a lábait.. belső comb simi ilyesmik. bugyi alá nyúlás... leveszed a bugyit.. és ahogy ujjazod kezdj el a fejeddel közeledni. ha figyel közbe biztos modnani fogja akarja-e. ha nem figyel, csak kezdj bele a nyalásba :)
2012. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!