Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a helyzet, h 16 éves...

Az a helyzet, h 16 éves vagyok és még szűz vagyok. Nem így mondom h ez baj lenne, hanem már annyira szeretném a dolgot, érzem h akihez vonzódom és közel áll hozzám érzem h de jó lenne vele "úgy". Ezen h tudok segíteni?

Figyelt kérdés
És mikor meglátom azt akivel fél évet együtt voltam elekzdünk olyanakról beszélni és érzem h húú de bizsereg és legszívesebben............:$
2009. jún. 24. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
amíg az agyadban nem raksz rendet, ne rakj rendet egy csajban sem :)
2009. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi, nem írtam de lány vagyok:):)
2009. jún. 24. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
türelem, ne kapkodd el!
2009. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én májusban múltam egy 17, és a barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt, és igazából én is nagyon szeretném már őt, meg ő is engem, de sztem 4 hónap még elég kevés.. Nálam igazából ez a mérvadó, ebben a józan eszemre hallgatok, és sztem jól teszem!

Szóval te már csak voltál vele? Múlt idő.. Vis akk most nincs barátod. A volt barátoddal szeretnél lefeküdni?

2009. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, vhogy így, de előtte még visszaszerzem úgy is;)
2009. jún. 25. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!