Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy par napja toltotem be a...

Egy par napja toltotem be a 20 evemet es meg szuz vagyok Baratnom se volt meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj! Biztosan találsz valakit, akivel felkeltitek egymás érdeklődését!
2009. jún. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!

Szerezz egy barátnőt! Légy bátor, hiszen vesztenivalód nincs! Hajrá!

2009. jún. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszeru hogy szerez baratnot! mar azon vagyok jo par eve de semmi! es a legjobb baratom is ebben a helyzetben van!
2009. jún. 25. 02:26
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Hogyan próbálkoztál eddig?
2009. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hat bulikban probaltam ismerkedni! de nem vagyok valami beszedes tipus csak ha mar kicsitt ittam es miutan mar ittam csak hulyesegeket beszelek! lehet ez is gond?
2009. jún. 25. 02:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha barátnőt akarsz ahhoz beszélgetni kell. Csak bátran, határozottan, vedd elő a humorod meg minden. És ne részegen, azt nem igazán csípik. Szedd össze magad, ha kinéztél valakit szemezz vele, ha nem bánja akkor menj oda. Legrosszabb esetben elküld, de nem számít, akkor keresel másikat és kész.
2009. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen volt az első komoly barátnőm, 21 évesen vesztettem el a szüzességem. Nem vagy elkésve semmivel!
2009. jún. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ok hogy nem vagyok elkesve de engem mar zavar!
2009. jún. 25. 02:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj menj el bulizni és igyál! Feloldódsz az a lényeg, persze csak mértékkel. Sokat tud segíteni egy kis szesz.
2009. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Látom, sokan próbálnak jó választ adni. Ami egyébként nem könnyű, mert nem adtál sok infót. Így a saját tapasztalataimra tudok támaszkodni. 21 éves vagyok, tavaly még én is szűz voltam, viszont barátnőm most sincs.

Tehát, a fejben dől el a dolog, és ott nincs rendben ez a témakör. Így blokkolod magad, pedig utólag majd rájössz, nem is olyan nagy a baj. Szóval, változtatásra van szükséged, hogy a fejedben meg tudd teremteni, hogy te egy jó pasi vagy. Első tanácsom, hogy járj szoliba. Nagyon sokat tud dobni, 2-3 naponta elmész 5-6-7-8 percre. Ne vonakodj tőle, sokkal jobban is fogod érezni magad, és megnő az önbizalmad.

A második lépés a konditerem. Heti 3 alkalom, vagy 4.

A harmadik, hogy veszel egy ujjnyi vastag fukszot. Csak viccelek! Végülis a harmadik maga az, hogy tudatosítod magadban, hogy mennyit fejlődtél az elmúlt időszakban, és mennyit is tettél azért, hogy sikeres legyél a csajoknál. Szóval ha akarsz egy csajt, ne nyalizz neki, nem bókolj folyamatosan, te vagy a főnyeremény, próbálj úgy viselkedni, mintha nem jönne be, és te százszor jobban néznél ki mint ő! Következetesen tehát ne ugorj egyből, ha szól, csak következetesen viselkedj úgy mint mondjuk Vin Diesel tenné. Nézz a lányok szemébe az utcán, ameddig tudsz! Ha előbb néznek el mint te, pontot ér :)

Ha már ott tartasz, hogy megnéznek a csajok az utcán, rájuk mosolyogsz visszamosolyognak, sokkal jobb hozzáállásod lesz. Pár hónap alatt egy paradigmaváltáson mész át, ha teszel érte amit akarsz! Még egy fontos: Ha meg akarsz csókolni egy csajt, tedd meg! Ne kérd az engedélyét semmivel kapcsolatban, ha tiszteletlen veled oltsd le a francba, érezze hogy te vagy az úr, és hogy jól néz ki az nem jogosítja fel semmire!

Ne legyél szerelmes! Ne lovald bele magad egy csajba, mert addig megvakulsz a többi felé, és sok mindenről lemaradhatsz!

Remélem, tudtam segíteni. Ajánlom Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz c. könyvét! Sok sikert, biztos lehetsz benne hogy egy éven belül toronymagasan elhagyod a jelenlegi szintet!

2009. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!