Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy par napja toltotem be a...

Egy par napja toltotem be a 20 evemet es meg szuz vagyok Baratnom se volt meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 02:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
koszonom a hozaszolasokat! remelem sikerulni fog!
2009. jún. 25. 12:06
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tom h nézel ki,de őszintén sztem tök mind1.tudod az életben nem minden úgy van mint a filmekben.itt nem úgy mennek a dolgok,h meglátsz egy kis szőke bombázót az utcán és este már a karjaidban hever,mert ezt nálunk k*vának hívják.sztem ne ilyen bombázókra várj,hidd el sokkal boldogabb egy kapcsolat ha nem azért vagytok együtt mert jól néz ki a csaj.mert az nem szerelem az a kapcsolat csak úgy mond pár hetes fellángolás jobb esetben.sztem nézz körül a baráti körödben,biztos h van olyan csaj akivel jóba vagy és sokat szoktál beszélgetni.sztem hívd el moziba,egy kávéra v pl úszni,bár az nem a legjobb mert leeht h szégyellné magát ha van vhol rajt egy kis feles.hidd el ha jobban megismered biztos h lesz vmi ha meg nem akk legalább csak közelebb kerültetek egymáshoz.tapasztalatból mondom ezeket az utsó sorokat.nálunk is így volt már 6 éve ismertük egymást és hát most(10 hónapja) bontakoztak ki a dolgok pár átbeszélgetett nyári este után tábortűzek elmúltával :)

a legjobb nyaram volt (L)

2009. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Ha nincs veled különösebb olyan gond, ami miatt kerülnek... szóval, ha 1 átlagos külsejű, és normális belső tulajdonságokkal rendelkezel (és a spanod is), akkor eddig csak nem volt szerencsétek.

"Nem vagyok valami beszédes típus" túl lehet élni, a pasik amúgy se valami szövegládák állt szóval ez nem gond... Elég kezdetnek csak pár mondat,... jobb mintha mindenféle baromságot mondasz, és oan szövegeket nyomsz, amitőla csajok nem jó értelemben padlót fognak...

Ha szerény vagy az nem baj... Ha kicsit félénk az se gond... Menj oda ahhoz aki tetszik és próbáld meg... mit veszíthesz? 50% az esélyed, de ha nem mész oda akkor 0%, ne várd h öledbe pottyanjon az égi áldás, de azért ne is vidd túlzásba...

Első dolgod ELFOGADNI ÖNMAGAD lehet szerény, de tud mit akarsz.

Második fogalmazd meg magadban mien lányra vágysz..., és ők mien pasira vágynak...

Harmadik vesd be magad...

Gondold át milyen pozitívm, és milyen negatív tulajdonságokkal rendelkezel. A pozitv tulajdonságaid emeled ki, v erősísd, a negatív tulajdonságaidon változtats, javísd vagy rejsd el. És fogadd el, h senki sem tökéletes. Te sem! De azért próbáld az elődeidet mutatni...

olvastam egyik hozzászolót, h gyúrjá és szolizzá,... hááát ahogy gondolod, de csak akkor ha az a női célcsoportod, de vannak olyanok, akiket ki ver a víz az agyonszolizott "gyúrunk wazze" stílusú muksiktól...

Persze 1 kis izom, és bőrszín nem árt...

Lényeg, h tarts mértéket, ha nagyon vékony, vagya ducib vagy a kelleténél, és pl sápadt bőrű...

sportol vagy járj kondiba, és napozz de úgy h közbe véded a bőröd...

Negyedik

gondold át, h hol találod meg a nőicélcsoport tagjait, pláza, diszkó, mozi, könyvesbolt,...... ? És az internetet is próbáld meg... Ott sok féle lányra rálelhetsz, még a rejtőzködőbb típusból is... nem garancia, de + van az esélye, h ott találj valakit, aki ideális... és az internetes ismerkedéshez nem kell nagy tapasztalat. És az ismerkedéskor ne azzal kezd h még se csaj se sex nem volt... De a nemiszerved méretével se hősködj... kivétel, ha az a cél, h minnél előbb legyen egy kalandod... "A még nem volt barátnőm" részt, meg úgy is mondhatod, h régóta vagyok már egyedül vagy ilyesmi, a lányok úgyse az exbarátnők számára és milyenségére kiváncsiak.... Legjobb talán az ha egy hozzád hasonló típusú csajt keresel.... így nem kell megjátszanod magad, mert előbb utóbb, úgy is kiderül...

Az, h szűz vagy nem szégyen... Mindenkinek a magánügye, de van aki megveti, és van aki kicsit becsüli is az ilyen embert (pl mert nem ront ajtóstúl a házba v iesmi)...

Szeretni, és megbízni nem bűn... de azért fontold meg...

Sok szerencsét kavánok neked, és a cimbidnek... tapasztalataidról majd számolj be... melyik módszerrel mit érsz el... :)

2009. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Akár én kérdeztem volna:D
2009. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem menj el diszkóba, ott a fiúk mindig kezdeményeznek!!!

Én félénk vagyok, de ott szórakoztam egyjót, tapadtak a pasik, szóval sok sikert és jó bulizást!!!

2010. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!