Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól hogy nem menstruálok,...

Attól hogy nem menstruálok, még szexelhetek?

Figyelt kérdés
Szóval, csak hogy tisztázzuk a kérdést, nem 13 éves vagyok :D. 16 múltam, és még nem jött meg, voltam nőgyógyásznál aki szerint 18 éves korig teljesen normális ha nem menstruálsz, utána kell(ene) megjönnie, plusz anyukám és nagyim is eléggé későn kezdtek... nem is ez a lényeg. viszont van barátom,majdnem egy éve együtt vagyunk és már szeretnénk lefeküdni :)) de ha nem menstruálok,ergo tampont sem használtam még soha, ki tudok tágulni eléggé ahhoz hogy belém férjen? nem fog emiatt sokkal jobban fájni? :S és így is kell a védekezés, nem vagyok védve a terhesség ellen, igaz? Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat! (:

2012. máj. 14. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen, így is kell védekezni, mert a mensest peteérés előzi meg és nem tudhatod, mi zajlik épp benned.

25/N

2012. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
igen, kell hogy védekezz. biztos te is tudod: az első menszi az egy meglepetés. nem tudhatod előre, mikor jön, nem nyomnak a születésedkor a kezedbe egy könyvet, hogy 2012. júlis 14. délután 5 óra 32 perc: első peteérés. szóval védekezni mindenképp kell. nézd én tamponozok, és attól nem tágulok. a hüvely nem szívószál vastagságú, hanem annál azért vastagabb, nem fogsz a tampon-szüzességtől kevésbé tágulni. azt mondják az okosok, hogy az első haviig nem érdemes elkezdeni az együttlétet, mert ezzel jelzi a szervezeted, hhogy készen áll az együttlétre (ugye a szaporodás miatt) viszont ebben az esetben szerintem nyugodtan elkezdhetitek, ha tényleg úgy érzitek.
2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, én is olvastam ezt hogy a menstruáció előtt illetve után 4 nappal van a legnagyobb esély a terhességre, azt meg ugye nem tudhatom hogy mikor fog megjönni, lehet hogy pont beleesek az előtti négy napba :S szóval köszönöm, mindenképpen védekezni fogunk!
2012. máj. 14. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Fehérfolyásod van már? Inkább ez a kérdés.

Ha még nem indult be nálad a hüvelyváladék-termelődés se (azt mondják kb. az első menstruáció előtt egy évvel szokott), akkor kellemetlen lehet a szex is (nemi izgalom hatására se fogsz nedvesedni).


Ha ez rendben van, akkor elviekben nincs akadálya.

Védekezés elengedhetetlen, ahogy előttem is írták.

2012. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem menj egy másik nőgyógyászhoz, mert 16 éves lánynak már igenis menstruálnia kellene!
2012. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Szexelhetsz még egész életedben, minek elkapkodni. :)


Osztom annak a véleményét amúgy, h 16 éves korig meg kellene jönnie az elsőnek...

2012. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
60%
nézzetek már utána uccsó 2... 18 éves korig bőven ráér megjönni..
2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kan)óc válasza:
51%
addig legalább nincsen kockázat
2012. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem van egy ismerosom, aki 16 evesen meg nem menstrualt,aztan lefekudt a baratjaval es 2-3 honapra ra megjott neki.. nem tudom van e osszefugges,hogy azert jott e meg neki,mert dolgoztak a hormonok a testebe,de neki is az anyukajanak es a nagymamajank is 18 eves koraba jott meg eloszor.

a valadek fontos,ha az meg nincs, akkor szerintem semmi keppen ne.

2012. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Én sem menstruálok mégis szexelhetek 18/F
2012. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!