Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az miért van hogy ilyentől...

Az miért van hogy ilyentől elmegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel "filmetnéztünk" és magamhoz szoritottam és elég sokáig állt a péniszem. És egyszer elég szorosan magamhoz nyomtam ás a péniszemet is megfeszitettem. És elmentem . miért van az ilyen?:S

2012. máj. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Felizgultál. Mégis milyen válaszra vártál? Elvittek az ufók, átoperáltak és mostmár mindig el fogsz menni ha bekapcsolod a TV-t?
2012. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez nem baj ? sexközbe nemfogok elmenni hamar ?:D
2012. máj. 15. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Úristen, olyan lett a gatyád? Legközelebb tartogasd addig míg be nem rakod neki. Szerinted mitől lehet, ez idióta kérdés? Attól mert rá vagy kattanva!
2012. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De elfogsz.
2012. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Te figyu már hány éves vagy? mert ezekből ítélve csak 14-16 között vagy szerintem.
2012. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A maszturbáció idejét húzd egy kicsit, és egy idő után majd nem kell aggódnod mert sokkal tovább fogod bírni, csak kitartónak kell lenned
2012. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CMD válasza:
100%
Hamar elsülsz, ez még lehet gond. Ha tudod, hogy szex lesz, egy-másfél-két órával előtte csapd ki, akkor jobban fogod bírni.
2012. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Majd anyád arcát nézd meg mikor rájön hogy a g e c i s ruhád mossa!:D
2012. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!