Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan különleges alkalom...

Miért olyan különleges alkalom a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem. Miben különbözik a második, harmadik alkalomtól?

Én soha nem voltam szűz lánnyal, amikor én "vesztettem el", akkor meg nem sok élvezetem volt benne, mert pillanatok alatt elmentem. A mai félórás menetek sokkal jobbak.


39F


2012. máj. 19. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológiai okai vannak. Az első élmény kihat a későbbiekre.
2012. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az enyémre nem hatott ki, hála a jó égnek ... akartam írni, de nem így van, mert a későbbi, komolyabb kapcsolataimban sokat szerencsétlenkedtem az elején.
2012. máj. 19. 10:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Rám semmilyen hatással nem volt.Én sem értettem soha,hogy mi ez a nagy felhajtás :)
2012. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ma már egyáltalán nem különleges, és különleges alkalmat se biztosítanak hozzá, sokan diszkóban részegen vesztik el 13 évesen...
2012. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki másként éli meg, lányok és fiúk is. Van olyan, aki minél hamarabb túl akarna esni rajta, van, akinek közömbös ez az alkalom, de olyan is van, akinek ha ez az egy alkalom rosszul sikerül, az egész szexuális élete romokba dől. Számomra jó élmény volt, mindketten szüzek voltunk párommal, szerelemből, 3 és fél hónap együttlét után történt. Szerintem tényleg kapcsolat és egyénfüggő. 15 hónapja vagyunk együtt. :) 17L 19F
2012. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát az én életemre nagyon is kihatott, úgy mint a szexuális életemre és a férfiakkal való kapcsolataimra is!
2012. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért mert első. amiből csak 1 van az egész életedben az meghatározó szerepű.
2012. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Huszonnyolcadikból is csak egy van.
2012. máj. 19. 16:27
 9/17 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy 39 éves vagy,nem hinném,hogy ilyen gyerekes a gondolkodás egy 39 éves férfinak..

nem a szüzesség elvesztése a lényeg az első szexuális élményben,hanem az hogy meglegyen a kellő bizalom,szerelem,odafigyelés,ismerje egymást a két ember,épp ezért is probléma ha 13-16 éves gyerekek már szexelnek,egyrészt éretlenek hozzá agyilag,lelkileg,érzelmileg,ami nagyon fontos.Az első szexuális élmény meghatározza a későbbi szexuális életet, fizikailag és lelkileg is.

2012. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

16:27


nem igaz, abból ami 28. abból már volt 28. Te nem tudsz számolni?


Az elsőt csak 1x tudod átélni, mivel utána lévő az már 2. lesz és nem az első.

2012. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!