Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan különleges alkalom...

Miért olyan különleges alkalom a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem. Miben különbözik a második, harmadik alkalomtól?

Én soha nem voltam szűz lánnyal, amikor én "vesztettem el", akkor meg nem sok élvezetem volt benne, mert pillanatok alatt elmentem. A mai félórás menetek sokkal jobbak.


39F


2012. máj. 19. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Férfiként ez nyilván nem olyan nagy szám, egy szűz lánynak viszont sokat jelenthet.

Nekem nagyon nem volt mindegy, hogy ki és mikor veszi el a szüzességemet, úgyhogy vártam is épp eleget, de megérte. Nem azt mondom, hogy maga az élmény felejthetetlen volt (kicsit elbénáztuk), de utólag is nagyon jó érzés, hogy a szerelmemmel feküdtem le elsőként, és nem egy akárkivel.

2012. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"nem a szüzesség elvesztése a lényeg az első szexuális élményben"


Ebben egyetértünk, de úgy látom, hogy sok kommentelő nem így van ezzel. Nekik szólt a kérdésem. És most októberben töltöm be a negyvenet. :-)


Tizes: Nem, mert az előtte levő a 27. volt, a következő meg a 29. lesz. De ha lekattanunk a sorszámokról (amit csak viccből vetettem fel), jó esetben akkor sincs két egyforma.


Nekem az első egy kis semmilyen szex volt, köszönőviszonyban sincs a mostaniakkal. Ha megtaláljuk a lelki társunkat az elsőhöz, akkor az egy csodálatos dolog, ha nem, akkor csak tisztáznunk kell magunkban, hogy ez csak az első volt.

2012. máj. 19. 18:36
 13/17 anonim ***** válasza:

18:36


De az első előtt nincs 0. meg -1. Nem érted?

2012. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De van utána 2. és 3., és ez itt a lényeg. Nem kell leragadni. Ha rossz volt, akkor sincs itt a világ vége.
2012. máj. 19. 19:50
 15/17 anonim ***** válasza:

És ki a f@szt érdekel a 2.? a Második az a MÁSODIK, és nem az ELSŐ.


Ez kb olyan hogyha elsőnek ülsz bele egy 50 milliós autóba akkor azon jár az eszed hogy nehogy meghúzd illetve összetörd, mikor 100.nak ülsz bele akkor meg már eszedbe se jutnak ezek a dolgok, csak csinálod rutinból.

2012. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem baj, elmondtam, amit akartam.
2012. máj. 19. 21:39
 17/17 anonim ***** válasza:
ezen teljesen felesleges vitatkozni mert mindenkinek más az elvárása és a gondolata erről a témáról. De az sem mind1 h 1. alkalommal hogyan érnek a lányhoz, mert egy életre elveheti s kedvét az egésztől. egy nőnek elvileg fontos kéne h legyen,ezt egy pasi nem tudhatja. ez ilyen.
2012. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!