Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy srác füvezik, bejön neki egy lány a lánynak is ő, de a fiú nem akar vele összejönni mert szerinte egy normális lányhoz nem illik olyan ember mint ő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a srác figyelmes és rendes
2011. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azt amit az első írt
2011. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy komoly gondok vannak a lelkében. Ezen kívül csatlakozom az előttem szólókhoz.
2011. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem függ a füvezés mértékétől is.

Időnként ki ne kívánna lazítani?

Szerintem, ha kontroll alatt tudja tartani

a srác, akkor belekezdhetnének akár egy kapcsolatba.

Érthető a félelme, nagyon szép dolog ez a figyelmesség...

De a kontrollal megoldható szerintem, hogy mindkettőjük

meglelje a boldogságot. :)

2011. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a srácnak van önkritikája.
2011. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

"Időnként ki ne kívánna lazítani?"


Mindenki szeret időnként lazítani, mégse drogozik minden ember...

2011. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2011. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a pasi nem is szeretné a csajt,ha beletörődik,h nem hozzá való.Olyan meg nem létezik,hogy valaki túl jó a másikhoz,ez hülyeség.Gyenge a pasi nincs önbizalma.Meg végül is,h is lenne,ha arra nem képes,h leszokjon a füvezésről. 20/L
2011. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a srác figyelmes, és nagyon elkeseredett. Szerintem semmibe veszi magát... Esetleg a lány megpróbálhatná "újraéleszteni" a lelkét?
2012. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A srác enyhe mentális fűfüggősége miatt érezhet így, én hasonlón mentem keresztül, de nem nagy cucc ott hagyni az édes mariskát, de azért ritkán még benne lehet az ember egy spangliban, ha nem megy a kapcsolatai vagy az élete rovására.
2014. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!