Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel 2 hónapja...

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt azt mondja h szűz bugyin keresztül szoktam kényeztetni és bugyival együtt az ujjamból kb 2cm bemegy és nem mondja h fáj vagy valami ez azt jelenti h már nem szűz? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 00:08
 1/4 anonim válasza:
100%

2 cm bugyin keresztül még belefér...később fog kiderülni, ha lekerül a bugyi és beljebb csusszansz...de amúgy ha óvatos vagy meg ő alapból se szűk, akkor se fog fájni, max élvezni fogja...


Jah és ha azt mondja, szűz hidd el, mert tutira úgyse derítheted ki, nincsen más választásod...


20/L

2009. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez természetes! A tampon felhelyezése is ugyebár úgy történik, hogy be kell dugnia az ujját, még sem veszti el a szüzességét és fájni sem fáj annyira.
2009. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti h nem minden lány szűk ?? amúgy köszönöm szépen a segítséget :):)
2009. jún. 28. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a tampon simán bement mindig mikor még szűz voltam.

Különben meg minek mondaná hogy szűz ha nem az? Egy kis bizalom azért nem ártana:P

2009. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!