Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kellene kezelnem ezt a...

Hogyan kellene kezelnem ezt a helyzetet? Mindenki homoszexualisnak gondol emiatt.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a huszas evei kozepen jaro srac vagyok es meg sosem volt baratnom. Az oka az, hogy tulsagosan elkezdtem kamaszkoromban aggodni a peniszem merete miatt, tul kicsinek tartottam, valamiert bebeszeltem magamnak, hogy kinevetnenek az emberek (haverok, osztalytarsak es persze a lanyok is), ha megtudnak, hogy nekem mekkora. Szegyelltem magam miatta es ugy ereztem, el kell ezt tikolnom. Beszelni persze senkinek sem mertem a felelmeimrol.


Annyira ragorcsoltem erre, hogy gatlasos lettem es zarkozott, nem igazan tudok senkit kozel engedni magamhoz es valahanyszor lett volna eselyem parkapcsolatra, mindig megfutamodtam.


Termeszetesen az, hogy kerulom a lanyokat, egy ido utan feltunt a kornyezetemnek: a haveroktol kaptam a cikizeseket, a felenksegem miatt folyamatosan kaptam a b*zizos poenokat, es olyan is elofordult, hogy egyik regi ismerosom baratnoje megjegyezte, hogy sosem latott engem csajozni, vajon miert lehet ez...

Sokszor gondolnak homoszexualisnak az emberek (pedig errol nincs szo), szerintem a szuleim fejeben is megfordult mar a gondolat, de persze sosem volt tema nalunk az ismerkedes, a parkapcsolatok, vagy a szex, ilyesmirol sosem beszeltunk.


Hogy kellene kezelnem ezt a helyzetet?

Bevallom, neha nagyon zavar, hogy melegnek gondolnak, meg akkor is, ha en tudom, hogy nincs errol szo es nem szamit, hogy masok miket gondolnak... egyszeruen az a baj, hogy tudom, hogy sugarzom kifele magambol, hogy valami nuncs velem rendben es ezt megerzik rajtam az emberek.

Ezen hogyan tudnek valtoztatni?


2012. máj. 21. 17:44
 1/6 Hanariko ***** válasza:
szerintem menj pszichológushoz. Ezen te vagy az "átlag" emberek már nem tudnak változtatni. Ha csak nem szerzel vaalhonnan extra bátorságot. És am, pszichológusnál ne félj beszélni, ő ezért van és hidd el, sokkal extrémebb helyzetekkel is biztosan találkozott már. Meg fog érteni.
2012. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy mégis mekkora?

Mert volt már itt valaki hasonló problémákkal,s mikor leírta kiderült,hogy semmi gond azzal a mérettel..Csak bebeszéli.

2012. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ne halogasd sokáig mert kifutol az időből különben mennyi idős vagy?
2012. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

26 eves vagyok es azt hiszem, talan az zavart be, hogy lankadtan nagyon picike es amikor kamaszkent az oltozoben lattam, hogy minden fiunak rendesen dudorodik ott kozepen, nekem meg csak egy kis hupli maradt a labaim kozott es nem akar valtozni, megijedtem es azt hittem, valami baj van velem. Mereven egyebkent kb. 15 cm hosszu, az atmeroje kb. 3,5 cm.


Eleg tajekozatlan voltam es nagyon ragorcsoltem, ezt beismerem, de most utolag kezdjek el magyarazkodni a kornyezetemben, hogy ezert nem volt meg baratnom, ezert zarkoztam el a lanyoktol?

2012. máj. 22. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne magyarázkodj..inkább kezdj el ismerkedni.

Egy lány egyébként is jóeséllyel nem lankadtan fogja azt látni..A mérettel meg semmi baj nincs az égvilágon.


Nem tudom miért paráznak rá erre a pasik ennyire.Az én barátomnak ettől szerintem kicsit kissebb,bár még sose mértem le..De teljesen jó.Nem kell 20centis,komolyan itt is vannak olyan kérdések,hogy túl nagy a pasimnak és fáj.Nem kéne így rágörcsölni ezekre.

2012. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igaza van az 5-ös válaszadónak ne görcsölj sokáig mert ugy jársz mint én. nekem is elég kicsi van a tiedtől is kissebb ugy hogy keresd az igazit.
2012. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!