Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan oldanátok meg egy...

Hogyan oldanátok meg egy efféle helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány vagyok,még nem volt a mostani barátomon kívül soha komoly kapcsolatom,sőt, max. egy hetes,de ez mindegy is most.Már 9 hónapja vagyunk együtt és azt érzem hiányzik a szex a kapcsolatunkból.Egyre többet gondolok rá,hogy milyen lesz és tudom,hogy a barátom is!Ő is 18,és neki is én vagyok még az első minden téren.Az eddigi idő alatt kitapasztalhatta a barátom,hogy olykor nem vagyok számára "elérhető" ,ugyanakkor,ha simogatjuk egymást érezhetné,hogy én is kívánom őt,és van egy olyan érzésem,hogy nem mer hozzám nyúlni.Én viszont nem tudok lépni.Bonyolultabb ez,vagy csak én gondolom,már nem is tudom.Olvasom itt,hogy másoknál milyen egyszerűen megy és olyankor elgondolkozom,hogy köztünk még meg sem történt.Ne értsétek félre,nem akarom siettetni,de tudom,hogy már nagyon szeretné,csak nem mer megérinteni.
2009. ápr. 1. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valamelyikötőknek össze kell szednie a bátorságát :D

mivel te irsz ide, azt tanácsolom hogy te határozd el magad

2009. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy komoly kapcsolatban nagyon nagyon fontos a kommunikáció! hidd el, rengeteg félreértést kerülhettek el, ha őszintén és gátlások nélkül beszélgettek mindenről...nem kell szégyelnetek egymás előtt semmit, hisz egy pár vagytok! egyszerűen kezdeményezz beszélgetést és kérdezd meg, mit szólna hozzá, ha továbblépnétek...hogy ő szeretné e, vágyik e rá...mert te igen, mond el neki nyugodtan...
2009. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először természetesen petting, de az is könnyebb, ha pl ott alszik nálatok, vagy te náluk... Nem tudom ezt a szülők hogy fogadnák, de ha együtt alszotok, akkor minden könnyebb, mert alig van rajtatok ruha! :D Nem muszáj egyből a lényegre térni, ahogy már irtam, először csak petting. Nekem is igy volt, eleinte csak ott aludtam, és simi volt, csók.... akkor már mindketten akartuk a dolgot. Ha jól értettem akkor az még a baj, hogy nem mer hozzád nyulni, mert túl kevésnek érzi magát hozzád. Ezzel kicsit én is igy voltam a bnőmmel, nálam az segitett, hogy - lehet hülyén hangzik - van néhány testrészem ami kifejezetten teccik neki, és ezeket mindig mondta, meg azt fogta, simogatta.....:D:D Szóval keress rajta te is valami kedvedre valót, foglalkozz sokat azzal, meg mondjad, hogy mennyire jó... Remélem tudtam segiteni ;)
2009. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni. Az első alkalmak a problémásak, mert ilyen helyzetben nem tudjátok milyen a másik reakciója. Én emlékszem majd megőrültem az izgalomtól. 4 órán át együtt voltunk, a kis szünetekben meg nagyon jól megbeszéltük a dolgokat. Hidd el a kommunikáció itt fontos. Mindig segítsd őt abban, hogy mind a kettőtöknek jó legyen.
2009. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt már sajnos nem beszélgetni kell, hanem lépni.

Megfogod a farkát és kész. Onnantól majd tudni fogja, hogy mit kell tenni. Persze, hogy nem mer lépni, mert "olykor nem vagyok számára elérhető"... én már a magát a kapcsolatot sem csinálnám így... de hát ő még nem tudja, hogy máshogy is lehet.


Szóval lépjél a tettek mezejére, mert nagyon kis tutyi-mutyi az a srác...

2009. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy izgi petting során húzz elő a párna alól 1 óvszert...Hidd el, venni fogja a lapot...Jó szórakozást :)
2009. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen komunikáció .Nem tudom nem szoktatok egymással beszélgetni ilyen téren rententő fontos hogy a másik mit érez mit szertne. a megoldás az lenne ha elöbb egymás testét közösen megismernétek hol mikor mennyirre lehet örömet okozni egymással ,ha ez má rendszeres nálatok és szertnél te tovább lépni, bizonymeg kell beszélnetek.Nyugodtan hozd szóba amikor kettesben és intim kapcsoltaban vagytok hogy ő szeretné e mert te úgyérzed felkészűltél az is lehet hogy csak arra vár hogy te szólj neki.sok sikert
2009. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!