Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19vok, a barátom 17 és még...

19vok, a barátom 17 és még szűz. És parázik. Hogyan segítsek neki? hogyan tudnám megkönnyíteni e helyzetét? Attól fél hogy nem lesz nekem elég. Stb

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk biztathatnád azzal,hogy 19 évesen még nem feküdtél le annyi emberrel,hogy húú de nagy összehasonlítási alapod legyen.
2010. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát fogalmam sincs. Én fiú vagyok, és ilyenben nem nagyon van tapasztalatom, eddig csak a jelenlegi barátnőmmel voltam szexuálisan kapcsolatban.

De szerintem ha - amikor együtt alszotok - alvás közben el kezded simogatni (már úgyértem hogy a pasid alszik nem te :D), előveszed neki, aztán szájjal kényezteted (akár ezzel is kezdheted, hogy mire felkel már ne legyen beleszólása). Szerintem ezután nem ellenkezik, aztán a dolgok jönnek maguktól. Én tuti hogy ha gátlásosabb lennék és még szűz, akkor ezzel feloldozna egy picit, és ha már itt tartanánk akkor a szex is jöhetne.

Nem tudom, segítettem-e, de hirtelen ez jutott eszembe.

2010. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Mondjuk biztathatnád azzal,hogy 19 évesen még nem feküdtél le annyi emberrel,hogy húú de nagy összehasonlítási alapod legyen.


Honnan tudod?


Keress idősebbet

2010. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért még nincs teljes bizalma irántad, hogy elég jó neked. Még erősödnie kell a kapcsolatotoknak, hogy jó legyen a szex. Ha para van, még nincs itt az ideje.

Nem menjetek bele a szexbe úgy, hogy stressz meg aggódás van benne. Nem érdemes. Várjatok, amíg lesz benne olyan bizalom irántad, hogy elmúlik a para. Gondolom, senki nem kényszerít rá, hogy szexeljetek.

Az pedig nagy érték, hogy ő még szűz! Becsüld meg, hogy te lehetsz az első a számára.

Kevesebb elvárás, több bizalom, és ehhez időt adni egymásnak!

2010. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigieket:) hát igen lehet jobb ha várok vele amíg kialakul benne egy feltétlen bizalom felém:) én csak azt szeretném hogy úgy gondoljon vissza rá hogy fantasztikus volt:D nah meg persze én is:)
2010. jan. 19. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondom biztathatná azzal!BIZTATNI!

Mit nem érteni ezen?

2010. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mond neki, hogy vegye lazán...Meg amúgy is ha görcsösen áll hozzá nem lesz jó a szex. Bíztasd.
2010. jan. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

4-es te melyik naprendszerből jöttél?:S

Irányíts végig és dícsérd, h mennyire szereted és, h mennyire jó vele! Percek alatt elmúlik a kezdeti ijedtsége hidd el.

2010. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát:)Biztassad,hogy szereted öt.Igazábol egy kapcsolat nem a sexröl szol.A szilárd kapcsolatok ereje a bizalom.
2010. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!