Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudjam hogy még megvan...

Honnan tudjam hogy még megvan e a szűhártyám? Szűz vagyok 16éves és régen lovagoltam most műkorcsolyázok és ezért sok spárgát csinálok nap mint nap.

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 14:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%
Most a Szaturnuszon vagyok vagy mi, hogy ennyire nem értem? :-O
2009. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Addig, amigy egy pasi farka NEM járt a puncidban, szűz vagy. Függetlenül, hogy a hártya épp, érintetlen...
2009. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Föltalálták már a tükröt...
2009. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
szerintem már átszakadt a szűzhártya, tehát már nem vagy szűz, de nézd a jó oldalát, az első együttlétkor nem fogsz vérezni és nem fog sztem fájni se.
2009. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.kommentezőnek: a földön vagy bocsi ha rosszul fogalmaztam.


2.kommentezőnek: nem azt volt a kérdés,tudom magamról h szűz vagyok


a kérdésem az lenne(másképp megfogalmazva)higy a barátomnak még lesz e mit átszakítania.


tükör?hát lehet hogy nekem már régebbóta nincs mint mikor először megnéztem magam a tükörben és így nem tudom milyennek kéne lenni.és most azt se tudom h van e vagy nincs.lehet hogy hülyén hangzik de ez van.

2009. jún. 28. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Tuti hogy megvan még.Amúgy téged ez zavar vagy mi?A lovagolástól nem fog átszakadni.A tükörbe ha meglátod a szűzhártyát,akkor gratulálok...
2009. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
86%

Tuti hogy még megvan a szűzhártyád!!!!

A szűzhártya egy vékony rugalmas hártya amit a lovaglás,a spárga nem szakít át,jobb esetben csak a pasi farka!

2009. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos,h megvan még,de lehet,h igen.

ezt csak orvos tudja megállapítani

de mondd meg,h miért ennyire fontos ez?

a szüzesség a nemi érintkezéstől függ,nem a szűzhártya meglététől...szóval még szűz vagy,akármi is legyen.Akkor meg mi a probléma?

2009. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem fontos,tudom hogy szűz vagyok köszi a válaszod ezekkel teljesen tisztában vagyok.:) Az előző kommentezők közül páran kicsit félreértettek.

De azért kérdeztem meg mert én tükörrel nem látom magamnak a szűzhártyámat.

2009. jún. 28. 15:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amigy egy pasi farka NEM járt a puncidban, szűz vagy. Függetlenül, hogy a hártya épp, érintetlen...

bOCSI, éN IRTAM, ÉS TÉLLEG FÉLREÉRTETTEM A KÉRDÉST! Bocsika...Egyébként nagyon sok sportolónak igy szakad át a szűzhártyája. De attól még hogy mondjuk két részre szakad, még az első együttlétkor vérezhetsz, mivel az oldalfalról nem szakad el!Csak középen keletkezik egy szakadás.Mégegyszer bocs, hogy félreértettem a kérdést!

2009. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!