Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és szüz. Elég...

18 éves vagyok és szüz. Elég rossz érzés, és vágynék a sexre. Nem vagyok csunya de nincs barátnőm elég régen . Mit tegyek? (fiu vagyok)

Figyelt kérdés
A baráti körömben mindenki előtt titkolom, de nem is hazudodzok hogy milyen macsó vagyok.Elértem hogy senki sem gondolná rólam hogy szüz vagyok, és nem is látszik a viselkedésemen.Bulizgatom is meg átlagos mai fiatal vagyok.
2008. jún. 20. 04:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Amiket leírtál, azok alapján semmi sem tart vissza. Bulikban rengeteg emberrel lehet megismerkedni, esetleg igyál előtte egy pohár sört, ha félénk vagy. Szétnézhetnél az internetes társkeresőkön, chateken is. Sok szerencsét!
2008. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd az eddigieket. Előbb utóbb találsz valakit. Én is szűz voltam 21 éves korig és mégis élek :P
2008. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pohár sör ez megvan:)Olykor több is , am sokat beszélek szóval a randikkal sincs annyira bajom, de valahogy mégsem jön össze a sex vagy egy komoly nő:( kicsit görcsölök is e miatt.
2008. jún. 20. 17:47
 4/5 anonim válasza:
100%

Igazából két utas a dolog. Mindenáron el akarod veszteni a szüzességed, vagy azzal akarod, akit szeretsz.

Ha az előbbi mellett döntesz, akkor szerintem bárkivel összejöhetsz egy szórakozóhelyen néhány ital után, és már túl is vagy rajta.

Ha a másodikat választod, akkor meg nem kell elsietni, mert noha egy párkapcsolatban fontos a szex, de azért nem minden. Előbb ismerd meg.

Egyébként szerintem a szex is jobb, ha olyannal csinálod, akihez érzelemmel kötődsz.

2008. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
én ugy vtam vele h volt egy nagyon jo barátnom,ovis korunk ota ismerjuk 1mast,mind2n szüzek voltunk és egymással,mivel joban vagyunk semmi jelentösége,de tulvoltunk rajta.ha van ilyen barátnőd,akkor hajrá!
2008. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!