Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert nem jon meg a menstruaci...

Miert nem jon meg a menstruaciom? Szombaton vesztettem el a szuzessegemet

Figyelt kérdés
Szombaton vesztettem el a szuzessegemet, es kb vasarnapra kellett vna hogy megjojjon. Ma meg mar kedd van. Lehet valami koze a kettonek egymashoz? Tolodhat amiatt egy par napot? Ja es meg azt szeretnem hozzafuzni hogy az elozo heten megettem 3 db citromot mert beteg voltam. Kerlek segitsetek mert ideges vagyok miatta :/ ovszert hasznaltunk es nem is szakadt ki. Kerlek kimeljetek a baromsagoktol! Koszonom!
2012. máj. 22. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szex megváltoztathatja a ciklusod, úgyhogy én nem paráznék.
2012. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

igen a citrom a baj, mert , ha csak kettőt ettél volna meg akkor már megjött volna..

butaságot csináltál.

2012. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is most volt az első együtt létem hónap elején. arra rá 5 napra kellett volna megjönnie. nem jött meg. elmentem orvoshoz. csináltatott tesztet velem. negatív lett. ha továbbra sem jön meg vissza kell mennem 2 hét múlva. de szerintem az első aktus belezavart a ciklusomba és nem tudom mikor fog megjönni xD
2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Remelem minel hamarabb megjon
2012. máj. 22. 22:06
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja es vmennyi feher folyasom is van
2012. máj. 22. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
menj el nődokihoz. mond el mi a helyzet. terhességi tesztre el fog küldeni tuti, amiatt ne ijedj meg. (én megijedtem) és majd megdícsér, hogy jó kislány vagy, hogy el mertél jönni orvoshozés máskor is tett ezt :)
2012. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2012. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mégis hogy kavarna be a szex a ciklusba? Linkelnétek valamilyen forrást? Max. akkor kavar be, ha teherbe esel.


Kérdező!


Valószínűleg csak az idegeskedéstől késik. Esetleg amiatt, hogy beteg voltál. A nagy dózisú C-vitamin is eltolhatja a menstruációt, de kétlem, hogy 3 citrom nagy dózisnak számítana.


Ha aggódsz, vegyél egy tesztet! Bármelyik drogériában kapható, akciósan akár 200 Ft-ért is.


Leghamarabb azonban csak szombathoz képest kb. két hétre csinálhatod meg, addig nem mutat ki semmit.


Ezzel nem kell orvoshoz szaladni. Még ha terhes lennél is, amit kétlek, hisz védekeztetek, akkor se tudna semmit csinálni. Korai.


28/N

2012. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy nekem még 28 évesen se óraműpontos.

29 és 32 nap között menstruálok.

Teljesen normális, ha egy két napot csúszik, még akkor is, ha előzőleg már nagyjából beállt.

2012. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak idegeskedsz, és azért késik. Ne aggódj, meg fog jönni.
2012. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!