Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszíthetem a szüzességem...

Elveszíthetem a szüzességem ha a másik végén kezdem meg a banánt?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert a barátnöim azt mondják, hogy ha a banánt fordítva kezdve eszem, akkor elvesztem a szüzességem :(
2012. máj. 27. 22:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Csak én érzek ellentétet az ötösök és a kérdés értelmessége közt?
2012. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
Na figyelj kiscsaj. Valószínű h még csak 11 év körüli kislány lehet akinek elmaradt még a szexuális felvilágosítás.....megnyugtatlak, nem veztheted el a szüzességed egy banánnal....csak ha az a banán egy kuki ami nem a szádba kerül és egy pasihoz tartozik ...szóval nyugodj meg és edd csak fordítva azt a szerencsétlen banánt és ne hidd el a barátnőid baromságát :D
2012. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Baby Firefly ***** válasza:
nem lehet hogy ugy értették hogy feldugod magadnak a banánt ? bár azis gećire fájni fog haha ://
2012. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Anonymus Dante ***** válasza:
hát igen más szóval ha fordítva kezdesz enni feldugod a banánt akkor bizony elveszted de ne aggódj ha nem csomagoltad ki a banánt akkor még vissza szerezheted
2012. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 hunkurunkvirág ***** válasza:
FAIL! SHIT!
2012. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

:'D


Ekkora egy barmot XD

2012. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez kamukérdés, nincs, hogy valaki ennyire elvetemült legyen...
2012. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Hermeczke ***** válasza:
Kislány! Ha egyel kevesebb lenne az IQ-d akkor sült krumpli vagy fűszál lennél!!
2012. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!