Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi biztonságot nyújt az...

Mennyi biztonságot nyújt az óvszer, ha rendeltetésszerűen használják? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon megkivántuk egymást a barátnőmmel,mostmár úgy érezzük,hogy készen állunk a dologra. Viszont mindig olyan kis szerencsétlen voltam,simán eltudom képzelni,hogy először csinálom az életemben és rögtön becsúszik 1 baba. Nem azt várom el,hogy most agyonra nyugtassatok,azt sem mondom,hogy oltogassatok,csak egyszerűen félek. Már nagyon akarjuk ezt a dolgot,nem lenne elkapkodás a kapcsolat szempontjából,de ez 1 kicsit elbizonytalanit,én meg addig nem akarom csinálni,amig nem vagyok 100% a dolgomban :))


18F



2012. máj. 29. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az óvszer elég biztonságos önmagában is ha megfelelően van használva, és tudod hogy kell felhúzni.
2012. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt írod:" 1 kicsit elbizonytalanit,én meg addig nem akarom csinálni,amig nem vagyok 100% a dolgomban :)) "

Ha nem vagy biztos a dolgodban akkor mért akarod csinálni?

Ez egy nagy ellentmondás a te életedben

2012. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó,mármint úgy vagyok teljesen magabiztos,hogy tudom,hogy ezt akarom,szeretem a barátnőm meg minden ilyesmi. Csak ez az óvszer dolog elveszi a kedvem ://
2012. máj. 29. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugalom, az első alkalommal senki sem profi. Nálunk anno rögtön az elsőnél kiszakadt az óvszer. Nem volt életem nagy élménye, de hát mit tehet egy felelősen gondolkodó tini: elmegy az ügyeletre, írat esemény utáni tablettát, és legközelebb jobban vigyáz, ez van.


Ha rendesen használod (RTFM), akkor nagyon minimális az esély a babára, nyugalom. Ilyen bakik, mint a fenti persze előfordulhatnak, de ilyesmi a tapasztaltakkal is. Időben tedd fel, ne tedd be nélküle, és csippentsd össze a spermazsákot, amikor felteszed, akkor nem lesz baj. Ha más nem, gyakorolj előtte, nem szégyen.

Szóval hajrá, nem kell félni. :)

2012. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha a szakadástól félsz, ajánlom neked elsőre a Durex Extra Safe gumit, barátnőmnek szándékosan sem sikerült elszakítani vagy elharapni xD


egy picit vastagabb mint a többi, de sztem így elsőre tökéletes


19F

2012. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!