Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek minimum hány éves...

Szerintetek minimum hány éves korban normális ha az ember elveszti a szüzességét? Azoktól is kérdezem aki már nem szűz! Ti hány éves korotokban vesztettétek el? És mi a véleményetek a korai szexről?

Figyelt kérdés
szex, szüzesség
2012. máj. 30. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
17 éves kortól,párkapcsolatban,szerelemben,én 19 évesen veszítettem el,életem legjobb döntése volt,nem fájt és csodálatos volt, a korai szexuális élet tönkre vághatja egy életre a szexuális életet,megzavarhatja a fejlődő személyiséget,éretlenül gyerekként szexelni,felelőtlenség,és vannak veszélyei
2012. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Benkoos válasza:
17-18 évesen már nem korai.Am 23 voltam.
2012. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 pszichomókus_ válasza:
19 voltam. Előtte viszont 16 évesen is majdnem. Akkor is szerelmes voltam nagyon, de utólag visszanézve, közöm nem volt a szexualitáshoz. Örülök, hogy eddig vártam. Most meg már a házasságig is várunk. Rájöttem, hogy nagyon megéri. A vőlegényem még szűz, de már nem sokáig ;-)
2012. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kilencesnek írom.

Én 26 évesen még szűz vagyok,és nem bánt úgy tervezem hogy az is maradok.

2023. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én 40 éves vagyok és még szűz.

Az is akarok maradni mindörökké.

Szerintem 26 éves kor előtt nem kell szex,de az a legjobb ha sose lesz szex és mindörökké szűz maradsz.

máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!