Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól számít tágnak valaki?

X Susy Omega x kérdése:

Mikortól számít tágnak valaki?

Figyelt kérdés
Tudom, ha befér pl. egy ház... De... az a helyzet, hogy 6 hónapja feküdtem le a barátommal, már egy éve együtt vagyunk. Mindketten egymással veszítettük el a szüzességünket. Ő 23, én 18. Ugyanolyan vonzó vagyok számára így, tágan is? Vagy nem számítok annak?
2012. máj. 30. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kicsit nem ártana olvasgatnod a témában!

Azt elárulod nekem, hogy mégis mitől lennél "tág"?!

2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ajj, nem tudom. Csak fura érzés, amikor simán betalál, meg ilyenek:D És félek, hogy már nem érez annyira... nem tudom. Lehet, hogy oltári baromságot kérdeztem:(
2012. máj. 30. 19:32
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, így is vonzó vagy számára. Egyébként ő mondja, hogy tág vagy, vagy csak te hiszed azt - mert nem mindegy. Vannak esetek, mikor a nő kissé tágabb (pl genetikailag vagy gyerekszülést követően), de akkor is meg lehet találni a megfelelő pozitúrát, hogy jó legyen a dolog.

25/N

2012. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nyomd popiba az jó szűk :)
2012. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor ha a barátja pénisze csak lötyög benne, és meg se tudod szorítani neki
2012. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
egyszer biosztanárom azt mondta, hogy a péniszvastagsághoz kb fél egy év alatt hozzáigazodik a hüvely, ha állandó a partnered.
2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én érzem úgy. Megkérdeztem őt, azt mondta, hogy kicsivel tágabb nyilván, mint fél éve volt, de még érez. De engem akkor is bánt a dolog:(
2012. máj. 30. 19:35
 8/19 anonim ***** válasza:
végezz intimtornát, az segít.
2012. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Téged miért bánt a dolog, ha őt nem bántja? Csak azt ne mondd már, hogy hüvelyplasztikára van szükséged... Ez legyen a legnagyobb problémád az életben...

Na, sok srác azért mondja hisztérikának a csajokat, meg hogy nem értik a lányokat mert ilyeneken kattognak egyesek teljesen feleslegesen. Ha téged kielégít és a barátod szerint nem probléma akkor áruld már el mi a fenéért zavar ez téged...

2012. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem ez életem legnagyobb problémája, de úgy gondolom, ez az oldal azért van, hogy feltegyünk bizonyos kérdéseket... amelyekre nem kioktató, nagyképű választ várunk.
2012. máj. 30. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!