Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól számít tágnak valaki?

X Susy Omega x kérdése:

Mikortól számít tágnak valaki?

Figyelt kérdés
Tudom, ha befér pl. egy ház... De... az a helyzet, hogy 6 hónapja feküdtem le a barátommal, már egy éve együtt vagyunk. Mindketten egymással veszítettük el a szüzességünket. Ő 23, én 18. Ugyanolyan vonzó vagyok számára így, tágan is? Vagy nem számítok annak?
2012. máj. 30. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb válasz mégis kioktató és nagyképű... ez van. Ha kérdést írsz ki, vállald a kritikát is. Nem mindenki fogja a kis lelkedet pátyolgatni. Ez van. Ilyenek az emberek :)
2012. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
B*szd meg!:))
2012. máj. 30. 20:05
 13/19 anonim ***** válasza:

Tényleg elég gyerekes vagy. Miért kell egyből trágárul odaszólni a másiknak?...

Lehet, hogy odalent tág vagy, dehogy odafent szűk, ez is biztos :) Az utóbbi a nagyobb baj.

2012. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Gyerekes vagyok, és? Te meg megkeseredett, rosszindulatú és sznob:D Remélem, az odafent tátongó hatalmas tágságodat kompenzálja egyszer valaki a száraz ánuszod megtömködésével:)
2012. máj. 30. 20:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ánuszomban még nem járt senki, de az is biztos, hogy 7 év párkapcsolat után sem vagyok tág... :) Sem rosszindulatú és sznob. Inkább realista :) Felismerem a valós problémákat, ennyi.
2012. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rendben, legyen igazad!:D
2012. máj. 30. 21:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne igaza egy megkeseredett, rosszindulatú sznobnak? :) :)
2012. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én már töb mint 4 éve nem vagyok szűz, és még ugyanaz a partnerem aki volt, nem érzem magamat sokkal tágabbnak mint anno, igen kitágultam, de azért a csuklója nem fér be....szerintem akinek 4 ujj már fájdalom nélkül befér az a tág...
2012. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha tapsolni tudok benne, az a tág bazze
2012. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!