Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves szűz! Lányok fiuk! Ki...

30 éves szűz! Lányok fiuk! Ki az aki harminc felet is szűz. Manapság ismert tény hogy valaki azért szűz mert nem lúzer, csak kórosan gátlásos. Nőkben pedig a házasságra tartogatják maguk! Van itt olyan aki szűz. és miért szűz még?!

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 20:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
A szüleim megtartották a szüzességi fogadalmukat házasságig. Anyukám 24 volt,faterom meg 30. Na és akkor mi van?
2012. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Van egy 29 éves barátnőm, aki szűz.

Olyan, mint egy nagyra nőtt, kedves óvodás, búra alatt nevelgették. Egyáltalán nem érdekli a külseje, a haját gyermekkora óta ugyanúgy hordja.

Elérhetetlen "sztárok" után vágyakozik mindig.


Viszont jól el van magának, rengeteg értékes és hasznos dolgot csinál. Inkább azt tartom gáznak, hogy a szülei bántják és elítélik, mert nem volt soha párkapcsolata.

2012. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%

Én :(


Hiába adok magamra és mutatom magam nornálisnak és értelmesnek mindig csak addig jutok el, hogy legyünk barátok. Már gondolkozom az abszint és 10 szem 1mg-os xanax kombináción vagy előkeresem a disznókábító puskát és egy gombnyomásra megszűnik a gyötrelem, amiért erő feletti megfeleléssel sem tudok érvényesülni.


Esetleg írj privit, ha érdekel!

2012. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Bocs lemaradt hogy, 30/F
2012. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
modjuk azért nem kéne ilyen drasztikusan felfogni ezt a dolgot.a minap halottam azt hogy ha görcsösen keresed a nőt nem fogod megtalálni.de ha nem keresed akkor a véletlen hozza az utadba a nőt.az ilyen netes társkeresőkőn nem lehet társat találni!de akinek sok pénze van annak nem kel megerőlteni magát.
2012. jún. 2. 21:26
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
öööö...férfiaknak ajánlanám a prostikat (igényesebb fajtából). most komolyan. nagyon kellene, hogy utána ösztönözzön valami arra, hogy barátnőt találj.
2012. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan en csak 26 eves vagyok, de meg en is szuz vagyok. Sokszor lett volna eselyem, hogy baratnom legyen, akar futo kalandom is lehetett volna tobbszor is, de oszinten bevallom, hogy mivel kamaszkorom ota aggodom a peniszmeretem miatt, bebeszeltem magamnak, hogy tul kicsi/vekony es nem tudnek megfelelni, vagy kinevetnenek miatta, ezert eddig meg mindig megfutamodtam a lehetosegek elol.


Sajnos eddig eleg rendesen elcsesztem minden lehetoseget es az a baj, hogy ahogy telik az ido, ugy valok egyre gatlasosabba, amibol valahogy ki kellene most mar tornom...

2012. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%
utolsó! nem 15 cm véletlenül a farkad?
2012. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
persze valaki gyerekkori trauma miatt szűz.mint én persze nem molesztáltak.csak pont serdülő koromba volt két rossz élményem.mikor az első szerelmem csalódás volt,és akkor kerültem egy olyan osztályba mikor 3 évig szekáltak 3 osztálytársam .magyarra fordítva gyakran megvertek.És ez nem ted bátorrá,se verekedésbe se csajozásba.de nem is nézek ki alamuszinak,meg hogy anyámasszony katonájának.
2013. szept. 21. 15:35
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

31/F


Az elmúlt 14 éveben nem voltam bulizni, nem is vágyom rá. K-i nem akarok, melóhelyen csak 50-60 körüliek vannak, ahol élek pedig minden jó bőr foglalt. Hétköznap kilőve, hétvégén pedig a közelben nincsen semmire lehetőség, kocsmázni pedig nem fogok!

2013. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!