Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves szűz! Lányok fiuk! Ki...

30 éves szűz! Lányok fiuk! Ki az aki harminc felet is szűz. Manapság ismert tény hogy valaki azért szűz mert nem lúzer, csak kórosan gátlásos. Nőkben pedig a házasságra tartogatják maguk! Van itt olyan aki szűz. és miért szűz még?!

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 20:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

Olyannal szeretném aki értékeli hogy ő lehet nekem az első. Bár az idő előrehaladtával egyre gátlásosabb leszek,nem is merek ismerkedni,közölni hogy szűz vagyok.Így elég nehéz lesz.Pedig nem kellene emiatt aggódni egy normális világban,nem egy olyanban ahol 13éves kisgyerekek csinálják miközben azt sem tudják mit.

24f/hszob

2013. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség ,hogy ne erőltessük és majd ránk talál a szerelem ,ha ebben a hitben maradunk akkor 70 évesen se lesz párkapcsolatunk. (szerintem)

Amúgy igen minél idősebb az ember annál gátlásosabb (ha még szűz).

2014. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

24 vagyok lassacskán, sportos, intelligens, dolgozom, nincs káros szenvedélyem se perverz hajlamom mégis egyedül vagyok.


Nem szenvedek hibás énképben, vagy negatív gondolatokban.


Őszintén szólva és készen állok egy kapcsolatra, mint testileg, mind lelkileg, mind anyagilag.


Mégse találok olyat, akibe bele tudnék szeretni, aki időt ad a kapcsolatnak, és nem ágybeli teljesítmény alapján választ magának párt.


Ezek után nem igen érdekel, hogy szűz vagyok e vagy sem. Majd ha jön a nagy Ő, kivel kölcsönösen beleszeretünk egymásba, és nem a szex lesz a kapcsolatunk alappillére, akkor majd vele leszek. Ha meg nem lesz, akkor nem lesz. Emiatt nem dől össze a világ!

2014. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
27/F vallási okból
2014. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
30/N vagyok és szűz. Egyrészt azért, mert kerekesszékes vagyok, másrészt pedig azért, mert tudom, hogy bár pont nekem nem kéne válogatnom, sajnos nagyon kevés férfi tetszik, fogalmazzunk úgy: nagyon furcsa az ízlésem. De egyébként nem görcsölök rajta, ha úgy alakul akkor megtörténik, ha nem akkor így jártam :)
2014. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
57%

Én tipikusan ilyen, úgymond "kórosan gátlásos" vagyok, és már bőven a harmincas éveimben járok sajnos. Mindig is rendkívül félénk voltam meg visszahúzódó is. Nemcsak a nőkkel kapcsolatban vagyok ilyen, hanem általában is.

Az ember valahogyan megszokja ezt az állapotot, és igazából nem is tudom, hogy mire, milyen kapcsolatra vágyok igazán. Azt sem tudom, hogy egy ilyen magának való emberrel mit kezdene egy nő, ahogyan belegondolok, szerintem engem unalmasnak tartanának, meg még pénzem sincs sok, ami valljuk be, szintén fontos a mai világban egy párkapcsolatban is.

2014. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
42%
31f én nem tudok udvarolni és nem is akarok de le is ssszranak a lányok mindig is lessszratak még a rondáknak se kellek még neten se írnak de nem is akarok párkapcsolatot csak kiprobálni milyen lefeküdni nővel.
2016. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
Én szűz vagyok 27 éves.
2023. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én meg 37. Engem inkább az érdekelne titeket is leszrnak a tinderen vagy csak nekem nem jelöl vissza senki ?
2023. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

18 vagyok

Nekem nincs tinderem,nem vagyok fent semmilyen társkeresőn,nem is akarok párt keresni jól vagyok így egyedül.

2023. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!