Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Van olyan közület...

Szűz lányok! Van olyan közületek, aki még nagyon fiatal a szexhez (14-15 éves), de már nagyon vágyik rá? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kort légyszi írjatok!! :)
2012. jún. 4. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lányok, akkor most írok egy nagy igazságot a fiúkról: Mi sokkal jobban szeretjük a szexet mint ti, ergo ha bármelyik fiút az osztályodból megkérdezed hogy lefeküdne-e veletek, olyna 90% lenne hogy igent mond, a maradék tízben meg nem is válaszolna csak "tenné a dolgát"... Nem, nem vagyunk perverzek, egyszerűen csk ilyen a beállítottságunk... Átlagos fiú voltam
2012. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
csatlakozom az utolsóhoz de én olyankor nem gondolok arra hogy akarok és akkor jobb lesz de még azért van idő :D 12/f
2012. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
88%
Ez h*lyeség. Még középiskolában megkértem az egyik haveromat hogy d*gjunk. Ő azt mondta hogy nem akarja hogy vége legyen a barátságunknak. Gondolkoztam azon hogy most vagy ronda vagyok (de mivel ezelőtt az eset előtt is és utána is volt elég hosszútávon barátom nem hiszem hogy ezzel lenne a probléma) vagy hogy esetleg ő b*zi (de neki is lett ezek után barátnője szóval nem gondolnám hogy b*zi), de végül arra a következtetésre jutottam hogy szimplán nem volt kedve hozzá.
2012. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
masztizz, ha unod akkor probald mashogy, melegviz, stb. vagy keress egy fiut, pl sulibol es nem kell lefekudnod vele, anelkul is lehet jokat. nekem kb 16 evesen oszt tarsnommel volt ilyen, es nagyon bejott neki ha akar oran nacin keresztul simiztem vagy a bugyija alatt jatszottam el vele... meg nyaltam ha atjott.. am tuti van olyan srac a tarsasagodban aki szivesen szorakoztat. am ha ramirsz adok meeg otleteket...es 19 f
2013. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!