Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl fiatal vagyok hozzá?

Túl fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

15/L a barátom 21.

1év5hónapja vagyunk együtt..meg volt a szülőknek bemutatatás..meg stb.

Én is szűz vagyok és még ő is.Mindketten megtaláltuk a nagy Ő-t..szerintetek fiatal vagyok a szüzességem elvesztésíhez?Szedek fogamzásgátlót,rendszeresen járok anyummal nőgyógyászhoz ne egy "ribancot"képzeljetek el.

Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 23. 15:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
nem feltétlen :) ha készned érzed magad, akkor miért ne...
2012. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

Azt, hogy felkészültél e/ érett vagy e a szexuális életre neked kell érezned, ezt helyetted nem tudhatjuk.


28/n

2012. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

A magam részéről azt mondom, hogy fiatal vagy még. Ha már nem kíváncsiságból akarsz lefeküdni a barátoddal, hanem azért ,mert vágysz rá, akkor megteheted.

Én ugyan későn érő vagyok, de 23 éves koromig csak a kíváncsiság hajtott, amit sikerült legyőznöm. Utána kezdtem el vágyni a szexre és a szerelmemre. Így nem bántam meg, hogy így történt.


24/n

2012. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.igen felkészültem rá teljesen.
2012. jan. 23. 16:03
 5/31 tevetke ***** válasza:
75%
Tyűha... 15 évesen fogamzásgátló, az kemény, főleg, hogy szűz vagy. Megnézném a nőgyógyászt, aki felírta!!! De hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha helyesnek érzed a dolgot, akkor tedd meg...
2012. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%

Köhög a bolha... :D

rendszeresen jár nőgyógyászhoz!... szed fogamzásgátlót! Ha Ha...

Ennyi? Csak ennyit tudsz?


Látszik, hogy gyerek vagy még :) Menj a NAGY őőő Ő-höz, biztos hiányzik! :D

2012. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem a kíváncsiság hajt..eggyátalán nem.
2012. jan. 23. 16:04
 8/31 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu..igen járok nőgyógyászhoz ez miatt és a cisztám miatt is.
2012. jan. 23. 16:06
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
Azt még véletlenül se mondd, hogy megtaláltátok a nagy Ő-t, mert ez nem biztos, hogy így van. Hisz még ki sem élted magad, lehet, hogy találkozol egy tőle fiatalabb fiúval aki majd jobban bejön neked. Most jelenleg a barátoddal fülig egymásba zúgtatok, de még korai lenne a nagy Ő-ről beszélni. Az meg csak egyedül rajtad múlik, hogy el szeretnéd veszteni VELE a szüzességed vagy sem. Mondjuk én azt mondanám, hogy még a korodra való tekintettel korai lenne a dolog, de úgysem a leg mérvadóbb a mi válaszunk. Totál szerelmes vagy ezt látni lehet az írásodból, de az legyen benned, hogy fiatal vagy még, gondolom nem is volt még hosszabbtávú kapcsolatod, így könnyen gondolod 1év 5hónap után, hogy ti vagytok egymásnak a nagy Ő. Az majd a jövőben derül ki, hogy ki lesz neked a nagy Ő! 26/L
2012. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

Most valami brutálisat fogok neked mondani!


(((((((((( te a szerelembe vagy szerelmes))))))))))))

2012. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!