Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindjárt 1 éve lesz h együtt...

Mindjárt 1 éve lesz h együtt vagyok a barátommal, de még szex nem volt köztünk csak kisebb nagyobb dolgok, de ő már nagyon szeretné mert nemsokára 18 éves lesz, de én most töltöttem a 15-öt 15 évesen korai még elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
a barátom is még szűz neki is emg nekem is a legkomoylabb kapcsolatunk eddig,de én ne midnig vagyok benne biztos h készen állok rá csak néha rám jön h most jó lenne már,Mit tegyek?
2009. júl. 2. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

15 éves már nem számit olyan korainak ha szereted és ugy érzed tedd meg.

De csak ha szereted mert kölünben tényleg bánni fogod hogy vele tetted meg elöször.

2009. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem legközelebb olvasd át, amit írsz, mielőtt rányomsz a küldés gombra. :P Rohadt szar olvasni. ;)

A fikázáson túllendülve én azt mondom, ne parázz! A szex nem olyan nagy dolog, én azon a véleményen vagyok, hogy az csak egy kellemes időtöltés, már ha rendesen védekeztek (gumi, tabletta, bár a tabletta 15 évesen gázos lehet).

De nézzük onnan, hogy mi lesz, ha lefexel a barátoddal. Elveszted a szüzességed... és? Kellemes estétek lesz. Aztaaa, mekkora baj... :P Esetleg nem jön össze, h jó legyen... Nos, gyakorolni kell... :)

Vigyázz magadra, legyen otthon gumi és ha legközelebb rád jön, nem kell parázni. Szerintem. ;)

2009. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. júl. 2. 11:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, bizonytalan vagy, szerintem várj még. Óvszer persze mindig legyen Nálad.

Pettingeljetek, tanuljátok meg más módokon kielégíteni egymást, legyen elég ennyi még egy darabig. Ne "akkor" lássátok egymást először teljesen meztelenül! Ebben a korban (és egy bizonyos fokig akár később is!) nagyon szép a fokozatosság, és ismerőseim beszámolói alapján azoknak lett jó az első, akik szerelmi kapcsolatban, előtte hónapokig pettingelve jutottak "odáig."

15 éves az én megítélésem szerint a legeslegminimálisabb elfogadható életkor a szexhez, annál fiatalabbaknak semmiképp nem kéne szexelniük. De a 15 éves elég határeset még, én szívem szerint azt mondanám, 18 alatt nem is kell erőltetni. De értem én, hogy ha van egy jó kapcsolatod, nem fogsz még plusz 3 évet várni.

2009. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
82%
Biztos rohadt öreg vagyok már, de szerintem 15 évesen kicsit korai. Jogilag is gázos, még kiskorú vagy. Szerintem jobban teszed, ha ebben a korban még inkább a saját, és a másik testével ismerkedsz. Szerintem egy ideig még oldjátok meg kiadós franciázással. Azért ne feküdj le vele, mert már egy éve együtt vagytok. Én inkább azt ajánlanám, hogy arra "használd" ezt a kapcsolatot (mivel még nagyon fiatal lesz, valószínűleg nem együtt fogtok megöregedni, gondolom az első komoly kapcsolat), hogy megtanuld, hogy tudsz egy fiút/férfit a legváltozatosabban kielégíteni, és ugyanzet kérd a fiútól is. Szerintem ez neki is nagy örömet fog okozni, ő is abban a korban van, mikor még sokat kell tanulnia a női testről.
2009. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én mindenféleképpen ugy érzem h a mi kapcsolatunk a párommal szerelmi alapokon épül..:)és látott már meztelenül csak a szexhez még nem jutottunk el,mert ő megétri h ha még nem akarom,,csak hát ő meg lassan 18

és köszönöm a választ:)

2009. júl. 2. 11:21
 7/14 anonim válasza:
a "fiatal lesz" "fiatal vagy" akart lenni.
2009. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké értettem, köszönöm a válaszokat
2009. júl. 2. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólásodban is benne van, hogy még nem akarod. Szóval ne tedd. Egyébként az én véleményem az, hogy még elég korai a korod alapján itélve. Ha meg szeret a barátod, akkor megértheti, ha nem akarod.
2009. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
33%
igen ne parázz sztem ha te is akarod és engedd el magad meglátod élvezni fogod
2009. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!