Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom hogy a barátnőm...

Honnan tudom hogy a barátnőm le akar feküdni velem? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok a barátnőm fél évvel fiatalabb nálam, már több mint 4 hónapja járunk, minden rendben van, nagyon nagyon szeretjük egymást, rengeteget vagyunk együtt, és az a kérdésem, hogy honnan tudom hogy ő leakar-e velem feküdni ? én nem akarom semmiképp elsietni, csak tudni szeretném hogy a lányoknak mikor jön el azaz idő mikor lefeküdnének szerelmükkel akit igazán nagyon szeretnek. természetesen mindketten szüzek vagyunk a szex téma egyáltalán nem tabu téma nálunk, nem vagyok egy anyámasszony katonája féle fiú de azért nem merném megkérdezni tőle hogy ő akarja-e. Lányok nektek mikor jött el azaz idő mikor azt mondtátok magatoknak vagy gondoltátok hogy most már itt van az ideje ? (természetesen csak a szerelmetekkel és nem fűvel-fával)
2009. júl. 2. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
14 évesen? 13-14 évesen szinte biztos, hogy nem fog lefeküdni veled és szerintem neked sem kéne erőltetned a dolgot még egy jó ideig. Jó, lehet, hogy jól megvagytok, de ez a kor akkor is túl alacsony még ehhez. Vannak, akik az első alkalommal több, mint egy évet várnak, addig is van petting, hasonlók. Hagyd a témát, ha majd ő akarja, azt a tudomásodra fogja hozni, vagy legalábbis egyértelműen észre fogod venni rajta.
2009. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

De aranyos! Egy 14 éves noormális fiú.. na, van ien is:)... én amikor 14 vtam kicst kevesebb mint 1 hónap után feküdtem le a barátommal. nagyon szeertjük egymást, azóta is velevagyok ^^. Meddig jutottatok el idáig? Ezt jolenne tudni.:) Mert ha pl. ágyban smároltok... fekszetek.. adhatsz apró jeleket..:) oda-oda érsz finoman.. nacin keresztül:) meg ilyenek.. a lány erre reagláni fog:


ő is folytatja:D rajtad.. v mondja h hé:D ha semmi se tesz nyugodtad súgd neki oda, h ugye nem baj ha most picit tovább mész? ja, és nem kell szexbe belecsapni!! petting:) kézzelszájjal:) eleinte.:) megismeritek egymást, kinek mi a jó.:) aztán ha ez megy hamar eljön 'az' is:), pláne ha nagyon szeretitek egymást. Tapasztalatból mondom:) Sok sikert kívnok!!!:):)

2009. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
elsö.. "biztos,hogy nem fog lefeküdni vele" ez h.lyeség! Nem ismered ezek szerint a mai lányokat! Simán,hogy elveszitené már 13 évesen a szüzességét!
2009. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom h hova kell ezeket a dolgokat elsietetni.minek elvesziteni 13-14évesen amikor még szinte nem is tudjátok h mit jelent az h szerelmeskedés..mert a szex és a szerelmeskedés közt nagyon nagy külöbség van.de honnét is tudnád 14éves fejjel!!!bárki gondolhatja 13-14évesen h késszen áll rá de közbe meg nem...lehet h késöbb jönn egy sokkal nagyon szerelem és megfogod bánni h miért nem neki adtad oda a szüzeségedet.ez nem egy kis dolog föleg a lányoknál.ne kapkodjátok el a dolgot még tul fiatalok vagytok hozzá ráértek majd olyan 16-17-18éves korba is elvesziteni!
2009. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem egy 13 és fél éves lány még nincs felkészülve ilyenfajta sexuális tevékenységre, bármennyi ideje is jártok. valljátok be kicsik vagytok ti még ehhez.pettingeljetek vagy akármi de ez még szerintem korai , de ahogy érzitek. nyugodta kérdezd meg tőle hogy mit szeretne , hogy ne az legyen belőle hogy esetleg már ott vagytok hogy akkor hajrá és a csaj meg visszavonulót fúj. beszéljétek meg aztán meg majd lesz valami. 16/l
2009. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 és 14 évesen szerintem maradjatok a film nézésnél,a simogatásnál,a csóknál esetleg (ha nagyon nem bírtok magatokkal) a pettingnél.Ne akarjatok már ilyen fiatalon átesni a dolgon,felesleges.Sokkal jobb akkor mikor már "megérettél" sexre,jobban fogod élvezni.
2009. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
44%
16 éves vagyok és már legalább 4db 13-14 éves csajt +dugtam ,szóval már lehet ezeket bökni!:D
2009. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eddig odáig jutottunk hogy a melltartó lekerült róla. És nem feltétlen akarok vele lefeküdni csak ha ő akarja ha nem akarja akkor esélytelen, és nagyon nagyon szeretjük egymást!
2009. júl. 2. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Harmadik! Én is egy mai lány vagyok, köszönöm a megjegyzést:D Tudod, beszélgettünk erről még annak idején másfél éve egy csomó lánnyal és ebben a korban a lányok többsége a szexet még visszataszító dolognak tartja. Ilyenkor még ott tartunk, hogy fú, megjött, kellett ez nekünk? Tiszta borzalom, és mindezt olyan apróságért, mint a fajfenntartás... Hát nem lehetett volna okosabban megoldani? Szóval, én is egy mai lány vagyok. Lehet, hogy sokan megteszik, de leginkább kényszerből meg mert mindenhol ezt hallják, hogy mindenki megteszi. Hát, én asszem, kitartok az előbbi véleményem mellett, csak semmi sietség, hogy jó legyen! Tehát, ez valahogy nem jött össze^^ Azért valahogy ezer puszi: 15/l
2009. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!